Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetett ez egyfajta elvonási...

Lehetett ez egyfajta elvonási tünet?

Figyelt kérdés

Furcsa dolgot figyeltem meg az elmúlt időszakban.

A korlátozások előtt rendszeresen, heti 4 alkalommal jártam úszni, míg be nem zárták az uszodákat. Utána néhányszor futni mentem el, illetve otthon csináltam erősítő edzéseket, az első hónapokban még elég lelkesen, hiszen úgy gondoltam, nem fog ez sokáig tartani.

Aztán eljött egy pont január közepén, amikor az elhúzódó bezárás miatt kezdtem ideges lenni, hogy ennek sosem lesz vége, a tanulásra sem tudtam már olyan hatékonyan koncentrálni.

Ekkortájt elkezdtem szédülni, egyensúlyzavart érezni, rossz volt a közérzetem. Több hétig tartott, orvosnál is voltam, nem tudott semmi okát megállapítani. Idővel kezdett egy kicsit enyhülni, de durvább lett, ha ideges voltam vagy túl keveset aludtam. És ez ment hónapokig.

Aztán májusban újra elkezdtem uszodába járni, és teljesen elmúlt mindenféle szédülés, végre megint jól érzem magam.

Ennek alapján lehet a hosszú kihagyás az oka? Mert mozogni, sportolni ezalatt is tudtam, csak a víz és az abban való mozgás hiányzott.


2021. jún. 22. 09:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!