Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon fáradékony vagyok.

Figyelt kérdés

Pár hónapja borzasztóan fáradékony vagyok. Ma is 14 órát aludtam és egész nap hulla vagyok, felkelni sincs kedvem. Rendesen eszem, bár keveset mozgok. Régebben akkor volt ez, mikor valamilyen ásványianyag-hiányom volt. De most nem tudom. Szedtem már a hetekben kalciumot, vasat, magnéziumot, C-vitamint, multivitaminos készítményt... de semmi. Ráadásul pár hete nagyon fáj a hasam, minden nap. Lisztérzékeny vagyok, de tartom a diétámat, és soha nem volt vele gond. Most viszont nagyon gyakoriak a görcseim.

És mégegy gond: ha kicsit melegebb van, meglepően izzadok is. Régebben esetleg kicsit vizes volt a hónaljamnál, azonban fél éve kezdődött, hogy ha meleg van vagy buliban vagyok, a homlokomról rendesen csöpög a víz. Összefügghet ez a többivel? Mi lehet a bajom? Orvoshoz nem merek menni ilyen "apróságokkal".

19/L


2010. aug. 21. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menny el orvoshoz!
2010. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!