Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékony, türelmetlen...

Fáradékony, türelmetlen vagyok, mindent elhagyok és elfelejtek. Milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Pihenni nincs időm, mert a kisfiam most lépett a mozgékony, pakolós korszakába, és pont ezért szeretném, ha nem lennék ilyen rossz passzban. A szemem alatt sötét árkok, folyton kimerült vagyok, és egyre több minden esik ki a fejemből. Tudtok nekem valami tanácsot adni? Hátha lenne valami vitaminkészítmény vagy hasonló, ami segítene. Köszönöm előre is!
2011. nov. 7. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Magne B6
2011. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy vashiány
2011. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sanszos mindkettő... KÖSZÖNÖM!!!
2011. nov. 7. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, ne haragudj nem szeretnélek íjesztgetni, de tény hogy gyermekes anyuka vagy. Ezek már komolyabbnak tűnnek mint sem hogy vitamenint szedj rá. Rezidens vagyok, és tippelek 1-2 betegségre amid lehet, most nem szeretném taglalni. Ha megfogadod a tanácsom vizsgáltasd ki magad, a gyerekedért. További szép napot. És ha megfogadod írd le kérlek mi történt.
2011. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne ess kétségbe, van egy olyan "tünetegyüttes", hogy rezidens betegség: amiről éppen tanulnak, annak a tüneteit felfedezik (magukon, vagy máson).

Tény, hogy gyermekes anyuka vagy, tehát lehetsz baromi fáradt. :)))

Ha más tüneted is van, menj dokihoz, de egyébként pihend ki magad (amennyire tudod), szedj vitamint, és no para! :)

2011. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem se kell aggódnod, biztos hogy semmi komoly bajod nincs.

Rezidens "betegség" meg tényleg létezik:)

2011. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én is úgy gondolom, hogy csak valami vitaminhiány lehet. Kicsit szétszórt és fáradékony vagyok, de nem csoda: mindig úgy néz ki minden itthon, mintha bomba robbant volna, és mindemellett folyton a kisfiam mögött kell "őriznem és védenem". Biztosan ez merít ki, de korábban vashiányos voltam, és a magnézium sem fog ártani. Ha ez nem segít, megyek orvoshoz, de tényleg remélem, hogy csak erről van szó...
2011. nov. 7. 21:22
 8/9 anonim válasza:

Szia, mi történt azóta?

Mostanában velem is ez van, állandóan fáradt vagyok, ha valamit mondanak, két perc múlva elfelejtem....stb.

Milyen vitamint szedtél rá (már ha csak azt szedtél rá)?

15l

2013. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez engem is erdekelne, mi a helyzet most? Illetve milyen betegsegek johetnek szoba?
2013. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!