Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a laborleletemben az...

Ha a laborleletemben az eltérések nagyon minimálisak az azt jelenti, hogy semmi bajom sincs?

Figyelt kérdés
Állandó fáradtsággal,alvászavarral,gyomorfájdalommal,szűnni nem akaró erős homloktáji fejfájással mentem orvoshoz. December 1-jén megyek Neurológiai szakrendelésre.Remélem megtalálják a fájdalmaim okát.
2011. nov. 7. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, az az jelenti, hogy a laborlelet nem utal komolyabb problémára. Olyan leletet az életben sehol nem fogsz kapni, ami azt jelenti, hogy semmi bajod nincs.


Nyilván kérdés, hogy pontosan mik az eltérések, de ha minimálisak, akkor biztos, hogy a bajok oka máshol van. Reméljük, hogy a neurológus sem talál semmit, és csak valami stresszel összefüggő panasz.

2011. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos valószínűleg a neurlógián sem fogják megtalálni az okát! Nekem ugyan ezek a tünetek vannak (gyomorfájást leszámítva) ,meg azzal ak ülönbséggel hogy nekem össze-vissza fáj a fejem midnen részén, és többször is voltam neurológusnál, mindig kb 10 percet töltöttem benn, itt-ott megkopogtattak aztán hazaköüldtek. ÉS ez már évek óta így megy :( De több ismerősömtől is hallottam, hogy a neurológus semmire sem volt jó...

Ráadásul a December 1 elég távol van.. :S

2011. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sehol se állapítottak meg semmit? Mit csinálsz ezek ellen? Nekem fejfájásra fájdalomcsillapító nem hat. Gyomorfájásra sem tejtermék,tej,tea vagy más folyadék vagy ,hogy eszek nem lesz jobb. Tényleg vinni kellett oda(Neurológiára) valamilyen papírt? Elküldtek valamilyen képalkotó eljárásra vagy nem? Szerinted fog számítani a vizsgálatnál,hogy amúgy epilepsziás is vagyok (de nem oda járok kontrollra ahova megyek majd szakrendelésre).
2011. nov. 13. 22:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!