Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vmi nagy bajom van? :o

Vmi nagy bajom van? :o

Figyelt kérdés

az a helyzet h ma nemvoltam iskolaba mert nagyon fajt a hasam szedultem a fejemis fajt lefekudtem es 4ig aludtam aztan a mamam megmerte a vernyomasom 107/90 volt az alsoertek meg 52. most ez vmi nagygaz? multkor is hasonlo gondom volt es akkor az orvos megmerte a vercukorszintem ami 3,9volt aztmondta h nagyon alacsony egesz nap nemtudtam enni az elobb ettem egy pizza szeletet de eleg rosszul lettem tole...

16/L


2011. nov. 7. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért a vérnyomásnál azt is vedd hozzá, hogy nyugalmi helyzetben, ha éppen felkeltettek nyilván alacsonyabb lehet. A háziorvosodnak kéne mondani ezeket, mert pl a cukrodnak se kéne csak úgy leesnie.
2011. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Háziorvosnál egy kivizsgálás.

És rendszer kialakítása az életmódodban:rendszeres változatos étkezés,rendszeres mozgás,kellő mennyiségű pihenés.

2011. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem egybol felkeles utan merte meg a vernyomasom... nem nagyon van kedvem haziorvoshoz menni mert aztmondta h ha megegyszer lesznek ilyen gondjaim beutal a korhazba :|
2011. nov. 7. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig lehet szükséged lenne rá...

A háziorvos nem tudja beállítani a cukrod ha baj van vele, stb.

2011. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szedulok amikor felallok es nagyon melegem van izzadok szoszerint. rovidgatyaban es trikoban vagyok ... mamam meg puloverbe. parazok
2011. nov. 7. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot ittál ma? Nekem akkor volt ilyen vérnyomáscsökkenésem, és izzadásom amikor nem ittam eleget.
2011. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
max feliter volt..
2011. nov. 7. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
És még csodálkozol, ha elszáll a vérnyomásod, és lever a víz. Komoly bajod is lehet ebből, mert be fog sűrűsödni a véred.
2011. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!