Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gáz ha 14 éves fiú vagyok, és...

Gáz ha 14 éves fiú vagyok, és csak 12 cm állva?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 15:16
1 2 3 4 5 6
 41/56 macika25 válasza:
30%
Bocsika,de gáz!!Ez a kegyetlen igazság!!!Max ha tényleg még nőni fog és jól tudod használni akkor úgy okés lesz!!Aki azt mondja,h nem a méret a lényeg az hazudik,mert valamilyen szinten igen!Jól van azért ne legyen 30cm-es,de azért fontos,h kicsi sem legyen,meg természetesen a vastagság is lényeg valamennyire!!!!Összesítve a lényeg ha kicsi is akkor tanuld meg használni(legyen kis pajkos) :)
2012. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
0%
nem gáz, kis rudaknak is kell lennie a világon xD
2012. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
szerintem nem gáz én is 14 vagyok és nekem is ekkora..................félbetürve áááááááhhhhhááá :DDDDDDDD
2013. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:
az utolso vagyok csak vicceltem nekem is pont ekkora.....ne széggyeld
2013. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 Dominatoros válasza:
Jó ég mik vannak itt pfuu látszik senki semmihez nem konyít haha xD figyeljetek nem számít az , hogy neki 12 cm ha sokkal keményebbre feláll mint a 19 -20 cm-eseknek ennyi :) mind2 beér ahova kell de nem mind1 hogy a G pont mekkora ütés kap egy keményebtől jóval nagyobbat kap :)
2013. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Elég gáz, a földiepret is létrával szeded?
2013. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 Zoleeka88 válasza:

Kicsit megkésve, de hátha valakinek hasznára válhat a válaszom :)

Nekem 16cm. Eddigi barátnőim mind egytől egyik azt mondták, hogy nekik nem kellemes, ha tövig benyomom. Játszani szoktam, de csak óvatosan, hogy ne okozzak fájdalmat. Nem vastag, nem hosszú, de még épp megfelelő számukra a "nagysága".

Legutóbbi barátnőm olyan volt, hogy alig tudtam fájdalom nélkül behatolni...

Úgy vagyok vele párkapcsolat terén vagy beszéljünk csak a szexről, hogy mindenkinek van megfelelő! Meg kell találni. Rá kell hangolódni és olyan fog jönni, amilyen épp megfelel :) Ez tapasztalat! Szerettem volna szexmániás csajt, és megkaptam, de annyira, hogy most épp kerülöm a szexet.......

Szóval senki se aggódjon! Még a 30cmesnek is meg van a párja valahol :)

At biztos, hogy más az érzete annak, akinek kisebb, mint akinek nagyobb, de ez így normális, mert mindenki más. Sőt Mindenkivel más :)

25/F

2013. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz...
2013. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
...
2013. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
Esetleg kölcsön adjam a hugom barbiját lehet pont összeilletek(magasság)!
2013. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!