Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gáz ha 14 éves fiú vagyok, és...

Gáz ha 14 éves fiú vagyok, és csak 12 cm állva?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 15:16
1 2 3 4 5 6
 31/56 kiki011 válasza:
60%
nekem gyermekurólógus az uncsim. megkérdeztem tőle és azt mondta hogy ezzel semmi baj gyerek vagy még fejlődni fogsz ő látott már kisebbet is. tehát ne félj semmit nincs bajod nyugodj meg
2012. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 kiki011 válasza:
100%
kedves 14 vayok és 21 meg 13 vagyok és 18-tól kérdezném hogy ti a segglukatoktól mértétek? mert ez mindkettő kamu habbal
2012. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim válasza:
16%

Hé Metanfrig5 már megbocsájts de 21 éves korig nő ;) jobb ha tudod :D

egyébként 15 vagyok és nekem állva 23 ;)

Egyébként aki azt mondja hogy a méret nem számít az egy nagyon nagy kutya mert mivan ha egy 10 centis farkú csávó akar meg kefélni egy nőt ? Még szüzességet se nagyon vesz el 10 centis farokkal nemhogy kielégítse :D nevetségesek vagytok egyébént ezt azért mondjátok mert kicsi a farkatok és nem meritek ezt elmondani és nektek ez a felmentő válaszotok h. a technika a lényeg :D emberek ti a kutyáim vagytok ;)

2012. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim válasza:
30%
egyébként átmérőre meg 17 centi nekem ;) ezt varjátok hozzá ! :D fa*szkalapok
2012. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 tokiofotel válasza:
100%

Úristen! Ennyit összehazudozni! Aztmondjátok, 12 éves korotokban, hogy 20 közeli? Menyjetek inkább, még játszatok vele pár évet, és akkor gyertek vissza! De legalább egy jót mosolyogtam a kommentjeiteken :-)


Srácok fogjátok fel: Ha itt menőztök, nagyot akartok mondani, az kit fog meghatni? Elolvassa egy ember, átlép rajta, legfeljebb jót mosolyog " Kevesebbet hazudj öcsi" jelmondattal! :D Viszont a lényeg: Nem kell bánkódnod, mert Add1)még kicsi, van ideje megnőni! :-) Add2) Ha jól használod, egy lány sokkal inkább élvezi a szeretkezést, mint egy jóval nagyobbnál. Csatlakoznék, az előttem szólóhoz, hogy a nagy az inkább kellemetlen, mintsem jó!


De nem tudom megállni, még mindig nevetek rajtatok, hogy mit össze nem hazudoztok itt :-D Háháháhá :-DD Egyébként a méretekhez kapcsolódóan, ha úgyis magasságból számoljátok :-)


190cm 20/F :-D

2012. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim válasza:
Nekem 17 cm állva, nemtom hogy normális-e ez O.O 13/F
2012. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 kiki011 válasza:
fifa 11 te nagyon egy kamus vagy és kutyád a ku...anyucikád akibe beledughatod a 17cm átmérőjű kukidat
2012. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:
100%

"Fifa11:


Hé Metanfrig5 már megbocsájts de 21 éves korig nő ;) jobb ha tudod :D

egyébként 15 vagyok és nekem állva 23 ;)

Egyébként aki azt mondja hogy a méret nem számít az egy nagyon nagy kutya mert mivan ha egy 10 centis farkú csávó akar meg kefélni egy nőt ? Még szüzességet se nagyon vesz el 10 centis farokkal nemhogy kielégítse :D nevetségesek vagytok egyébént ezt azért mondjátok mert kicsi a farkatok és nem meritek ezt elmondani és nektek ez a felmentő válaszotok h. a technika a lényeg :D emberek ti a kutyáim vagytok ;)"


meg hogy 17cm az átmérője...


igazából nem a kutyáid vagyunk, hanem egy büdös retk*s f*szcibáló cigány vagy. a te fajtádat kéne agyonlőni, és elégetni a maradványait... te nem ember vagy, hanem egy primitív állat.:D Na de várj csak, lesz ez még így se, nem lesz nektek ekkora a pofátok nemsokára! ;)


Kérdezőnek: Nem, egyáltalán nem gáz. Aki itt írogatja, hogy "ÖÖÖÖ LEHET GÁÁÁZ" meg hogy 13213234234cm az átmérője, és a kutyái vagyunk, azoknak nem kell hinni, mert kis homokos kölkök, akik még meg se találták a szerszámukat. Én 17 leszek most, és nekem kb. 14cm állva. Nem voltam még ágyban, de nem is igazán aggódom miatta, mert az a csaj, aki vonalzóval a kezében méregeti a farkad, és az, aki elrohan sírva, mert kicsi a bré, azzal nem is érdemes tovább foglalkozni.. azzal te nem fogsz hosszútávú kapcsolatot ápolni, annak csak az a fontos, hogy sok pénzed legyen, és nagy farkad. Az ilyen majd keres magának egy 80cm-es néger kárót, amit kedvére falatozgathat éjjel nappal. Node! Nem kell tőle aggódni, és attól sem, hogy a 13-15 éves gyerekek olyan tartalmú válaszai, amik azt taglalják, hogy mennyire gáz, mert nem tudod kielégíteni, azok igazak. Nem azok, csak májerkedni próbálnak. De az is elég vicces, hogy pont egy olyan oldalon, ahol így név nélkül tehetik meg mindezt. Innen is látszik az etnikum nagy részének, és más embereknek a szánalmas szintje.

Le kell sz*rni hogy mekkora, a lényeg, hogy ha ott vagy, akkor élvezd a dolgot! :)

Pacsi!

2012. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim válasza:
06-16 19:25 A számból vetted ki a szót!
2012. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:
Nem. Nem gáz én is 14-éves vagyok és ugyan akkora :))
2012. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!