Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez a szag? Éreztetek már...

Mi ez a szag? Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülyén fogalmazok, de nem tudom pontosan meghatározni hogy milyen is. Szóval leggyakrabban a páromon érzem, ő 29 éves. Olyan mint az öregembereknek a szaga. De rendesen fürdik napi 2x, fogat is mos napi 3x, de mégis. Mikor meg akar csókolni, egyszerűen nem bírom viszonozni, mert csak úgy ontja magából. Talán a szájából jön leginkább, de a testén is szoktam érezni. Olyan szúrós szag ez, ami mellett nem igen tudok megmaradni. Ritkán érzem rajta, havonta talán 2x. Mi ez? Azért nem értem, mert tényleg alaposan tisztálkodik mindig.
2010. aug. 2. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a tisztálkodás hiányától lehet büdös az ember szája. Lehet beteg fog, esetleg a gyomorszáj záró billentyű nem megfelelő működése.
2010. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én édesapámon éreztem egyszer,a ruhái ilyen szagúak voltak,megszagoltam megkérdeztem miért ilyen,erre válaszolta,hogy öblitő.megszagoltam az öblitőt,tényleg az volt,még aznap ki is dobtam.
2010. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet valami lappangó betegség is, anyagcserezavar...vagy a te orrodnak van baja
2010. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

alkohol/kocsma szag..?

az is öregemberszag..vagymi

2010. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A párom még szilveszterkor sem iszik meg egy pohár pezsgőt sem annyira nem iszik. A fogai rendben vannak, nincs 2 hónapja hogy volt fogorvosnál. Öblítőt Lenort használunk, egész jó az illata. Köszi a válaszokat, még találgatunk.
2010. aug. 3. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
nem cukorbeteg?
2010. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem. Bár elég rég lett nézve neki. Attól lehet ilyen szaga?
2010. aug. 3. 12:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikus tünete az acetonszagú lehellet.
2010. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor holnap kérünk időpontot dokihoz és megnézetjük. Köszönöm a segítséget!!
2010. aug. 3. 18:27
 10/11 anonim válasza:
nem sértésnek szántam az alkoholos gondolatot.. elnézést.
2010. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!