Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már 3. hete jönnek ki a...

Már 3. hete jönnek ki a csalánkiütések, de csak akkor ha megvakarom magam. Mitől?

Figyelt kérdés

Már harmadik hete csalánkiütés jön ki rajtam.

Arc,kéz,has,láb.

Eddig azt hittem az új alapozóm de azt már 2 és fél hete nem használom és még így is jönnek ki ha megvakarom magam.

Semmi más új dolgot (parfüm,sampon,tusfürdő, új étel stb...) nem használok/tam. Allergia tesztre csak kovetkező hónapba kaptam időpontot.

Valami ötlek mitől jöhetnek ki?



2016. jún. 5. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy csalánkiütés? Hogy néz ki?
2016. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos csalánkiütés. Háziorvos is ezt mondta, de nem tudta megállapítani hogy mitől lehet
2016. jún. 5. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
En epp igy vagyok par eve.Mar csak bio szappant hasznalok,es ilyen kezkremet,testapolot,probaltam eggyet mast kihagyni az etrendböl semmi valtozas.Van ugy hogy az egesz kezem feje jo nagy kiüteses,de mashol is viszketek ha megkaparom.Ketszer csinaltak allergia tesztet,semmi,es csak viszketek,viszketek......
2016. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!