Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia vagy herpesz?

Allergia vagy herpesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap délután a felső ajkam jobb oldalán éreztem, hogy fog nőni valami, de nem fájt. Azt hittem, hogy egy mitesszer vagy egy fájdalmas pattanás lesz. Egy jó órával később néztem, hogy belül van egy fehér pötty (mintha felsértette volna valami), aztán egy órával később három ilyen pici pötty lett közvetlenül egymás mellett. Egyre inkább duzzadt az ajkam jobb oldala, de nem fáj(t). Ez történt tegnap, de mára sem múlt el. A három pötty eltűnt, helyette nagyon apró fehér pontocskák vannak belül a duzzanat közepén. Továbbra sem fáj. Kívül nincs seb (belül is csak, amiket írtam); nem Google-féle herpesz.

Mit tegyek? Milyen orvoshoz menjek?


Van fogszabályzóm, de pont nem ér ott hozzá a breketthez.



2015. márc. 20. 10:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!