Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy koptassam le az öcsém...

Hogy koptassam le az öcsém egyik barátját? Folyamatosan átjön hozzám játszani, illetve kosarazni kiszoktunk menni a játszó mellé, viszont nagyon ciki ez az egész.20f

Figyelt kérdés
én 20 éves vagyok ő meg 12 az öcsém 13 és ha ezt valaki megtudja eláshatom magam szégyenemben. ha 12 lennék jó barátok lehetnénk de azért 20 évesen szerintem ez nagyon beteges. főleg hogy a barátaim ha megtudják engem kicsinálnak az fix. évekig szivatnának vele.
2017. okt. 18. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Haveroknak mondd azt, hogy az öcséd haverja, amolyan fogadott öcsi neked, foglalkozol vele, mert más nem teszi.

Ebben nincsen semmi ciki.

Mondjuk én simán beszúrnám mellé, hogy foglalkozol vele, hogy ne olyan felszínes pöch legyen, mint a haverjaid... :D

2017. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Tudod mi a ciki?

Hogy 20 évesen ennyire számít a "barátaid" véleménye, meghogy kicikiznek érte.


Nagyon gáz vagy, ideje lenne felnőnöd, és akiknek nem tetszik, hogy kosarazol a tesóddal meg a haverjával, azt lekoptatnod.


Én 28 évesen imádok játszani az unokahúgommal (12 éves), legyen az bármi és aki emiatt beszólna, azt a halálba küldeném el.


Sajnálom szegény tesódat, amiért ilyen lúzer bátyja van.

2017. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a kedvesem 34 éves, de néha úgy viselkedik, mint egy ötéves, kerget, elbújik és megijeszt, vagy csak percekig csikiz.

Beáll focizni ismerősökhöz, vagy mászik a csocsóasztal alatt, ha kikapott, szóval ne legyél már ilyen idióta!


Én meg lazán beülök a hintába 28 évesen és ÉLVEZEM :)


Az ilyen barátokat meg értelmes ember leépíti nagyon gyorsan.

Nekem egy barátnőm van, mindenki mást kizártam az életemből, aki bármiért is megszólt. Ennyi.

2017. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Te cikiznéd egy barátodat, ha egy 12 évessel lógna? Nem hiszem. Akkor miért fontosabbak ezek a "barátok"?
2017. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem és már ahogy írtam átgondoltam és már nem érdekelnek. fontosabb a barátságunk, vele legalább van témám a többiek csak a alpári meg dugásról tudnak beszélni ennyi. :)
2017. okt. 20. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!