Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy koptassam le az öcsém...

Hogy koptassam le az öcsém egyik barátját? Folyamatosan átjön hozzám játszani, illetve kosarazni kiszoktunk menni a játszó mellé, viszont nagyon ciki ez az egész.20f

Figyelt kérdés
én 20 éves vagyok ő meg 12 az öcsém 13 és ha ezt valaki megtudja eláshatom magam szégyenemben. ha 12 lennék jó barátok lehetnénk de azért 20 évesen szerintem ez nagyon beteges. főleg hogy a barátaim ha megtudják engem kicsinálnak az fix. évekig szivatnának vele.
2017. okt. 18. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha az öcséd kérné,hogy kosarazz vele,akkor azt is cikinek tartanád?

20 évesen,felnőttként kb.olyan szinten vagy,mint ők.Talán emiatt talált benned társat az a srác is.

Gyerek vagy még,nagyon.

A másik dolog meg,hogy lehet,hogy a srácnak nincs jó kapcsolata a bátyjával és te vagy a pótlék neki.Én ennek örülnék,mármint,hogy segíthetnék.

2017. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beteges hogy egy kisfiú felnéz rád? Nem ez a beteges, hanem ahogy gondolkodsz. Húsz évesen be vagy gyulladva, hogy kicikiznek a haverjaid.... Na ez viszont nagyon durva. 12 éves szinten vagytok?
2017. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem neki nincs is báttya. az öcsémmel is ciki lenne de nem annyira mert azért ő az öcsém de azért ha azt gondolják hogy 12 évesekkel barátkozom azért halálra cikiznek. pedig nem is barátkozom velük. az egész a PS4-emmel kezdődött aztán megmutattam neki és azóta állandoan azzal nyomulunk, nyáron oké volt, de most suli van nekem is, de most is átjön és engem keres. bazi ciki nah. komolyan nem lenne vle bajom, meg nincs is, de nem akarom h megtudják. ha az öcsém velünk van pl amikor kosarazunk akkor oké mert aztmondom az öcsém miatt van itt ha valaki meglát vele de ha nincs ott az nagyon gáz és az öcsém mostanában meg csajozni próbál inkább....
2017. okt. 18. 19:55
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ó istenem, a 13 éves öccse csajozik, ő meg azon rinyál, hogy ciki-e, ha egy 12 éves sráccal lóg... A világ megérett a pusztulásra.
2017. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi abban a ciki, ha játszol egy gyerekkel, aki kedvel téged? Szerintem meg az a beteges, ha ezt valaki gáznak érzi.
2017. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
90%
Istenkém gyere le ! Komolyan az a bajod hogy egy 12 éves kissrác valamilyen oknál fogva felnéz rád ?? És ott tartasz hogy a barátaid kicikiznek ? Az ilyeneket nem nevezném barátoknak , de te tudod . Mégis mióta gáz hogy az öcséddel vagy a barátjával foglalkozol?? Inkább az a gáz hogy te ezt így gondolod
2017. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

- Hát te mit csinálsz Józsi?

- Kosarazunk az öcsém haverjával, de te is beállhatsz!

2017. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igazatok van, bocsi. hülye voltam. csak tudjátok én is eléggé gyerekes vagyok és ezt sokszor megkapom. ráadásul full betudok hülyülni ha fiatalabbak társaságában vagyok. teljesen úgy tudok viselkedni mint valami gyerek. és emiatt már cikiztek. csak attól féltem emiatt is ezt kapom. de igazatok van, hülyeség volt.
2017. okt. 18. 20:34
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne ciki egy 12 éves gyerekkel kosarazni 20 évesen, ha az jófej, és még kedveled is? Ha emiatt a barátaid kinevetnek, akkor azok nem a barátaid.
2017. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A ciki az ha valaki 20 évesen az motivál, hogy mit szólnak a haverok. Felnőtt ember vagy, saját egyéniséggel. Ha bírod a kiscsávót akkor nyugodtan kosarazz vele.

Én 41 évesen a lakótelep sportpályáján focizom a fiatalokkal. Szarok rá mit gondolnak a többiek. Nekem jól esik az a kis futkározás a meló után.

2017. okt. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!