Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon szemétség lenne, ha...

Nagyon szemétség lenne, ha megmondanám ezt a testvérem vőlegényének?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lenne az esküvőjük. Viszont pár napja megtudtam, hogy a nővérem rendszeresen megcsalja bulik alkalmával. Nem mindig szex lesz a vége, de szerintem ha valaki menyasszony, akkor ne smároljon random emberekkel még részegen sem...


És az egész esküvőt a vőlegénye fizeti, a nővéremnek persze mindenből a legdrágább kell, a cipőt, ruhákat és ékszereket külföldön vette meg, az egész esküvő hatalmas felhajtással jár. Az utóbbi időben nem is olyan jó vele a kapcsolatom, mert bármit mertem szólni (pl. hogy felesleges a Bazilikában tartani a szertartást, mikor Bibliát életlében nem fogott a kezében, templomban is maximum 10 évvel ezelőtt voltunk), azonnal fenyegetett, hogyha így folytatom és nem fogom be a számat és csinálom azt, amit ő mond, akkor nemhogy koszorúslány nem leszek az esküvőn, de még vendég sem...

Már semmi nem érdekli, csak az, hogy hogy költse a pénzt (amihez amúgy semmi köze, mert ő nem dolgozik).



Szerintetek szólnom kéne a vőlegényének ezekről a megcsalásokról?


2017. júl. 27. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Az ő dolguk...te ebből jól nem jönnél ki
2017. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Semmi közöd a dologhoz, az ő életük.

Én max. a nővéremmel beszélgetnék el jogy lehet ekkora ribbanc és a továbbiakban nem vennék részt a dologban.


Az esküvőre pedig természetesen nem mennék el.

2017. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Higgany ***** válasza:
67%
Elsőnek igaza van
2017. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Persze mond meg nyugodtan. Két kimenetele lehet a dolognak. Vagy hisz neked a csávó és a család, és akkor fuccs az esküvőnek és te leszel a világ szemete,egy irigy pitsa aki tönkretette a nővére életét. Vagy nem hisznek neked és akkor te leszel a világ szemete, egy irigy pitsa aki tönkre akarta tenni a nővére életét. Ilyen nagy balhéknál igen kicsi az esélye, hogy te jól gyere ki a dologból. Szóval csak akkor kezd kavarni a sz_art ha bírod a szagot.
2017. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Alap, hogy bizonyíték nélkül semmit nem állítok. Szóval hinne nekem a vőlegénye.
2017. júl. 27. 15:24
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
Te leakarod nyúlni a nővéred vőlegényét, ez a napnál is világosabb, különben nem mesterkednél a lebuktatásán.
2017. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem lennel szemetebb mint a felrekefelo novered.

Esetleg ha anoniman kuldesz neki bizonyitekot?

2017. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

Most komolyan ezeknek a kérdéseknek mi értelme van? Kell a buksisimi, hogy "iiigen, bizony jóó kislány vagy, árulkodj csak"? Vagy mi a franc? Keress te is egy gazdag csávót, ha ilyen irigy vagy. (Jajj tudom, nem vagy irigy, te mindenért keményen megdolgozol a két kezeddel, csak az a szent lelked nem bírja ezt az igazságtalanságot.)

Egyébként meg ha te ilyen jól informált vagy az ügyes bajos dolgai tekintetében, meg ilyen nyilvánosan csinálja, akkor szerinted a csávó nem tudja? A gazdag pasik nem azért vesznek el szegény bombázókat, mert hülyék. A pasi a pénzt adja, a nő meg jól néz ki mellette, lehet mutogatni, intézi az apróbb ügyeket, a háztartást, gyereket szül. Kényelmes mindenkinek.

2017. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem szólj, hidd el, itt az összes válaszoló szemet huny a párja felrekefelese miatt.
2017. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Azta. :D

Hihetetlen, hogy még ebben a helyzetben is képesek vagytok úgy sarkítani a történetet, hogy én legyek a sz.rszemét, irigy testvér.


De jelzem, hogy négy éve boldog párkapcsolatban élek, a nővéremmel ellentétben tudok magamnak venni magamnak egy pár cipőt úgy, hogy nem kell engedélyt kérnem a barátomtól hozzá, és nem kell mindenhol eltennem a számlát azért, hogy utána bemutassam, mire ment el a pénzem. De igen, nagyon irigy vagyok, hogy sírva kellett könyörgönie a vőlegényének (toporzékolás mellett), hogy a Bazilikában legyen az esküvő.

2017. júl. 27. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!