Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan mondjam meg tesómnak...

Hogyan mondjam meg tesómnak finoman, h büdös és koszos?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeret fürdeni, mindig is veszekedtem vele, míg otthon laktam, de olyankor anya mindig letromfolt, h kényes az orrom... kislányom fél éves, imád vele játszani, mikor csak annyit mondtam, h mosson kezet, anya megint rámförmedt, h mi baja lesz annak a gyereknek, hiába mondtam, h most szállt le a buszról, akármit összeszedhetett ott a kapaszkodókon. Azóta ink összeszorítom a fogamat és nem szólok semmit, a baj csak az, h már férjem is szóvá tette...
2017. júl. 5. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, az biztos, hogy nem hagyom ennyiben, eddig nem túlzottan jelentett gondot, télen ugye nem izzadt/koszosodott ennyire, csak épp most nyár van... am anyáék nem koszosak, azzal nincsen baj, csak épp öcsém szent és sérthetetlen és minden kritika amivel valaki is illeti, még ha igaz is, már maga a világvége, mert csak azért mondjuk, h egrecíroztassuk a kicsit... am meg nem akarom elmarni se, azt se akarom, h ne jöjjön el, csak épp fürödjön meg...
2017. júl. 6. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!