Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális a nővérem szerintetek?

Normális a nővérem szerintetek?

Figyelt kérdés

18 vagyok és van egy nővérem, aki 32 és még velünk lakik...És állandóan beszólogat nekem, meg veszekedéseket szit. És én hiába próbálom még a házban is elkerülni, amennyire csak tudom, úgyis állandóan belémköt és anyámék még neki adnak igazat olyankor.

Olyanokat csinál, hogy simán besétál a szobámba és kiveszi valamelyik felsőmet pl. a szekrényemből, mert kitalálta, hogy neki nincs mit felvennie. De egy gusztustalanul elhizott valamit, ezért kinyújtja őket..És amikor szólok neki, hogy ne nyúljon hozzá a dolgaimhoz, veszekszik velem, hogy nem is az én pénzemből vettem őket, szóval lényegében nem is az enyémek :DD

Meg úgy beszél velem, mint valami kutyával kb, ha megszólalok, rámordit, hogy "Kussoljál má' el", vagy mindig, mikor itthon elújságolom a szüleimnek, hogy kaptam valamiből egy jó jegyet, ilyen hót flegmán kérdezi, hogy "És ez mégis ki a szart érdekel szerinted??-.-"..

De legjobban az idegesit, hogy 32 évesen még nem tudott elköltözni, de állandóan itt ugat nekem, hogy ha nekem valami nem tetszik, el lehet költözni, meg hogy én amúgy mit tettem le az asztalra, meg ilyesmik :DDD Kezdjük ott, hogy alapból idén fogok még csak érettségizni, érettségi nélkül pedig nehéz "bármit is letenni az asztalra" XD A másik, hogy én jó tanuló vagyok, idén akarom letenni a nyelvvizsgát is és egyetemre szeretnék menni, ez meg 2-szer is megbukott, amig iskolába járt, aztán nagy nehezen meglett az érettségije és nem is tanult tovább, nem beszél semmilyen nyelven, miután leérettségizett, akkor se keresett munkát, mert 20 évesen felcsinálták és amikor a gyereke idősebb lett és elkezdett oviba járni, akkor se ment dolgozni, hanem 26 éves koráig csak itt élősködött anyámékon. Aztán elment a tesco-ba dolgozni és azóta is ott van, közbe még mindig nálunk lakik a gyerekével együtt, akivel nem is foglalkozik, lényegében anyámék nevelték fel, mert ő idő közben szakitott a pasijával, aki teherbe ejtette és állandóan bulikázni járt meg havonta más pasijai voltak és azok fontosabbak voltak neki, mint a saját gyereke :D Azóta is ezt csinálja amúgy, folyton bulizni jár, meg mindenféle idiótaságra elb4ssza a fizetését, anyáméknak meg havonta ilyen 10-15 ezer forintokat ad :D És ők meg még ennek ellenére sem zavarnák el itthonról...Régebben volt, hogy szóvá tették neki, hogy már ideje lenne elköltöznie innen, mert velük is állandóan veszekszik meg ordibál, mint valami idegbeteg, erre besértődött és a fejükhöz vágta, hogy az unokájukat kitennék az utcára...Szánalmas..Azóta nem merik neki szóvá tenni, hogy el kéne mennie..

És már rendesen gyomoridegem van, ha meglátom, mert úgy viselkedik, mint valami retkes ci...y, lehetetlen egy házban lakni vele. Ma pl. azt csinálta, hogy hazajöttem az iskolából és leültem ebédelni és nem voltam benne biztos, hogy elég lesz annyi kaja, amennyit kiszedtem, ezért otthagytam a pulton a tepsit a konyhában, erre láttam, hogy ez a nyomorult odament és nem is szedett ki magának külön tányérba a kajából, hanem a tepsiből kezdett el enni, én meg mondtam neki, hogy fúj, miért kell beleenni abba, amiből mások is szeretnének még enni? -.- Erre elkezdett velem ordibálni, hogy kussoljak el, mi a f4szt képzelek magamról, azt hiszem, hogy én jobb vagyok másnál, azt hiszem, az én nyálam aranyból van? :D Erre mondtam ,hogy nem, de én rohadtul nem is szoktam belezabálni abba, amiből mások is esznek majd, hanem legalább fogok egy tányért és kiszedek magamnak, erre tovább folytatta, hogy mert mit zavar engem az, hogy beleeszik, én nem vagyok jobb nála, amúgy is, egy család vagyunk, egy a nyálunk is, stb :D Még az én jó édes anyámat, amiért nem akarok abból az ételből enni, amibe előttem beleevett valaki..Istenem...Meg utána megkaptam azt is, amit mindig, hogy ha nem tetszik valami, el lehet innen költözni és amúgy is, engem szeretett-e egyáltalán valaha is valaki, meg ilyenek XD Mindezt azért, mert szólni mertem neki, hogy ne egyen a tepsiból, hanem szedjen ki magának egy tányérba kaját..

Egyébként emiatt is állandóan beszólogat, hogy nincs barátom és mindig mondja, hogy neki ennyi idősen már vagy 6 pasija is volt, volt, hogy 3 fiúval randizott egyszerre, nekem meg csak egy volt életemben és az is szakitott velem, senkinek se vagyok fontos, stb.

Most komolyan, egy ilyen "ember" normális szerintetek? Nem tudom, meddig birom még elviselni, már akkor rendesen remegek az idegtől, ha csak hozzámszól...

18/L


2017. febr. 28. 16:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
65%

Nem normális töle.Lány vagy fiu?Amugy kérdezd ezt töle:

-Nem szégyelled hogy 32 éves létedre az anyádékkal laksz?Mások ilyenkor már rég gyereket nevelnek!

Csak probáld meg...

2017. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Látom, majdnem elolvastad. :) Nővére van, annak meg gyereke... 3:)
2017. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem mondod neki ilyenkor, hogy igen, nincs pasim, nem akarok úgy járni, mint te? Vagy: nézz tükörbe inkább.


Nem kell nyelned a baromságait.

2017. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Normális, csak valószínűleg frusztrált, amiért ő eltolta az életét, te pedig sikeres vagy.
2017. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Beszélj úgy vele, mint ő veled, pofázz vissza neki nyugodtan. Mi az hogy 32 évesen még ott lakik? Szüleiddel beszéltél már? Ne hagyd hogy csak úgy elnyomjon. Sok sikert!
2017. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
De minek raktál ilyen idegesítő szmájlikat? Szerintem egyáltalán nem vicces amit leírtál.
2017. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

Kedves kérdező


nállam is voltak , és vannak ilyen helyzetek


ebből tudod mi a legjobb?

nagyon jó szüleid vannak


és ha neked sem sikerül igy , te is otthon fogsz tudni maradni mert nem küldenek el


tehát ilyen szempontból Arany Szüleitek vannak

le a kalappal


a lényeg hogy hamar vedd ki és edd meg amit kivettél és akkor nincs probléma evéskor erre te is figyelj


valamint probáld kerülni , és ne vedd figyelembe amit mondd és mindig igy ha bánt


ennyi , esetleg még probálj kibékülni vele

és mondd el mindig hagyjon neked békén

ha már ott van , ott lakik

csak hagyjon békéd

2017. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#1: kérdés: "Normális a NŐVÉREM szerintetek?", erre neked első kérdésed: fiú vagy lány?...

#8: ennél nagyobb baromságokat keresve sem találhattunk volna, köszi hogy leírtad, nem kellett volna fáradnod vele igazán


Kérdező: az egyik kommentelőnek igaza van, a smiley-k idegesítőek és feleslegesek

Mellesleg nem, a nővéred nem normális, de azért a szüleid is a sarkukra állhatnának a nővéreddel szemben. Komolyan, mint az oviba. Egyszer poénból nézesd meg vele az "Anyám nyakán" című filmet. Oké, hogy egy pasiról szól, de az alapkoncepció végül is ugyan az

2017. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Szigeteld el magad tőle, amennyire csak lehetséges. Zárd a szobád, ne tartózodj vele közös térben, ne is beszélgess vele. De azért ne nézz rá csúnyán!

Ha kikerülhetetlen egy két szavas válasz, akkor azzal feleslegesen ne sértsd meg, hogy még ennyi figyelemre sem méltatod.

2017. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#8 miért te kitetted volna az utcára igaz?

az unokával?


#8: ennél nagyobb baromságokat keresve sem találhattunk volna, köszi hogy leírtad, nem kellett volna fáradnod vele igazán

gondolkozz és te vagy a #8 MAGADNAK IS IRSZ LÁTSZIK

ELMENTEK OTTHONRÓL

számold meg már hányadik vagy


TE IRSZ ITT BAROMSÁGOKAT


látszik te egy semmirekellő vagy a társadalomban


te arról tudsz hogy a görögöknél

de nem csak ott szépen családos emberek

férj feleség , és teljes család költözött vissza


ember te hol élsz?

amig a szülő él addig segiti a gyerekét

az igen az más hogyha többet tud segiteni akkor jobb

és befizet a rezsibe , és minden költségbe

de akkor is a saját gyereke


én megnézném amikor téged tesznek ki , vagy tettek volna ki


erre irtam hogy Arany Szüleik vannak



te meg akkora idóta vagy semmit nem értessz

te egyáltalán értessz valamit az életben?

anyádék jól megtanitottak látszik viselkedni

2017. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!