Beteg a nővérem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akinek az öcse Down beteg. És most látom a hasonlóságot közte és a nővérem között.

A szüleink nem igazán törödnek velünk, és az iskola sem a legjobb ahova járunk. Hol vizsgálnak ilyesmit?

A nővéremnek még szívritmus zavara van, bár ezt születésekor álapitották meg és a szüleim nem nagyon foglalkoztak vele, mert azt mondták majd kinövi. És nem szeret ismerkedni, ha jön valaki nem beszélget vele, zavarban van. Ha anyáék veszekednek vagy valami olyan történik ami neki rosz állandóan a fülét tördeli. De máskor tök normális. Csak apró hasonloságokat fedeztem fel.


2017. jan. 19. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Kérdezz rá a háziorvosotoknál, ő biztos tudja.
2017. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A Down szindrómának azért igen látható külső jegyei is vannak, amik már gyerekkorban is kiütköznek.
2017. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
a Down betegség egy génhiba - egyértelműen tudják diagnosztizálni- nincs olyan, hogy több éves ember és talán az?
2017. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Külső hasonlóságot is felfedeztél?
2017. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem kevered az autizmussal? A Downnak egyértelmű testi jelei vannak, le se tagadhatja az aki ilyen beteg.
2017. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Autista, lehet. Holnap inkább megkérdezzem pontosan.
2017. jan. 19. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinőni a szívritmus zavart? Na ilyet sem hallottam még... O.o

Szerintem erre is kérdezz rá, mert súlyos következményei lehetnek. Barátnőm emiatt jár hónaponta orvoshoz :(

2017. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!