Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normalis, hogy a tesomek...

Normalis, hogy a tesomek evidensnek veszik, hogy barmikor beallithatnak hozzank es nekunk vigyaznunk kell a gyerekere?

Figyelt kérdés
Nem is az a baj, hogy jon, anya szereti oket. Hanem, hogy csak ugy, barmikor. Nem szol elore es siman itthagyja orakra, mert o ugyintez, bankba megy stb. Anya is mondta mar le programjat e miatt az utolso pillanatban, es nagyon haragudott. Volt, hogy nem voltunk itthon es lecs...et minket, hogy neki fontos dolga van, most ki fog vigyazni a gyerekre. A masik hogy 100x megkertem nyomatekosan, hogy ne jojjon ha egyedul vagyok itthon, mert 1. Tanulnom kell, 2. Iszonyodok a gyerekektol es ezzel nem tudok mit kezdeni, es jelenleg nem is akarok mert csak a tanulasra van idom, ha meg marad egy kis idom magamra, azt nem babyszitterkedessel szeretnem tolteni. Mindig arra hivatkozik, hogy nem latunk bele az eletebe, hogy nehez stb.
2016. ápr. 14. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
nem normális,de a mai kismamák el vannak szállva maguktól. örülj neki hogy nem olyan a tesód mint a sógorom neje, a gyerek még csak most lesz 2 éves de minden! héten csütörtöktől vasárnapig ott alszanak a nagyszülőknél(akik még dolgoznak) és lehuppannak a kanapéra a többi meg a nagyszülők gondja. Nyugodtan pampogjon a tesód te közlöd vele, nem fogtál a fejéhez fegyvert és fenyegetted amikor bevállalta a gyereket, szóval ez nem a te gondod.
2016. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Varhatott volna a gyerekvállalással.. o meg szepen lasson bele abba h nektek is van eletetek..es abba is h o van szarabb helyzetbe.... inkabb legyen kedves ti vigyaztok rajuk..ti tesztek neki szivesseget.nem forditva es meg hagyajtok is? Valamit valamiert. Hatarok is vannak.....
2016. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem evidens, én beszélnék a fejével.

Azért pedig ne te érezd rosszul magad, hogy iszonyodsz a gyerekektől, sokan vannak így, főleg a fiatalabb korosztály. Én közel 40 éves leszek, nincs gyerekem, és manapság sem merek elvállalni óvodáskorú, vagy még kisebb gyereket. Az első osztályos unokaöcsémet már igen, mert egy az, hogy el lehet vele játszani értelmesen, vagy tanulni együtt, vagy ha kicsit dolgom van, akkor addig eljátszik magától számítógépen, nem kell folyton figyelni rá. Én mindig borzongok az ilyen szülőktől, akik folyton az alkalmat lesik, hogy mikor lehet elpasszolni a gyereket, meg vissza élnek azzal, hogy úgysem dobja ki az ember gyerekestül.

2016. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, ne vigyázz a gyerekére, ha akkor jónnek, amikor nem érsz rá, akkor közöld velük, vagy menj el otthonról.

Anyukádra ugyanez vonatkozik.

2 gyerekem van, soha nem élek vissza senki segítőkészségével!

Ha vkit megkérek, hogy vigyázzon rájuk, de nem ér rá, akkor sem sértődök, hiszen nem kötelessége senkinek rajtam és a férjemen kívül, hogy pesztralja a gyerekeinket.

2016. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Anyukád szólt-e már, vagy csak előtted puffog? Mert az utóbbinak semmi értelme, az biztos.

Ha egyedül vagy, akkor mondd meg neki, hogy te tanulsz, a gyereket át fogod vinni a másik szobába, magadra zárod az ajtót és a legkevésbé sem fog érdekelni, ha a gyerek magában, vagy a berendezésben kárt tesz. Ha ezek után ott meri hagyni, az az ő felelőssége.

És tedd hozzá, hogy nem te csináltad neki a gyereket, úgyhogy a férjével oldja ezt meg.

2016. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

az hogy te egyedül szeretnél ücsörögni a lakásba engem se érdekelne

de szólhatna elöre

2016. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem normális. Én tutira kiosztottam volna már őket rendesen. Neked semmi közöd a gyerekhez, ha nem tud vigyázni rá, fizessen bébiszittert.


Ha legközelebb úgy jönnek, hogy egyedül vagy, csinálj úgy, mintha épp indulnál valahova, menj is el pár percre és hagyd, hogy koppon maradjanak.

2016. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!