Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen jatekokkal szedjem ki...

Milyen jatekokkal szedjem ki belole az igazsagot?

Figyelt kérdés
Van egy masodik osztalyos feltesverem,akivel utoljara kisbana koraban talalkoztam. Most az a helyzet,hogy felvettem a csaladom azon reszevel a kapcsolatot,es a kisgyerekkel komoly bajok vannak. Duhkitoresei vannak uti sajat magat,tepkedi a hajat,kiabal. Nem beszel senkinek,en viszont a dolog vegere szeretnek jarni,mivel fontos szamomra az o sorsa. Mit gondoltok, milyen jatekok segitsegevel tudnam elerni,hogy beszeljen,mert nem akarom konkretan csak ugy elhalmozni a kerdeseimmel.

2015. nov. 28. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Semmilyennel! És ez nagyon komoly dolog. Nagyon komoly károkat okozhatsz ezzel, ha nem vagy szakember. Ha a problémái ilyen súlyosak, akkor el kell vinni egy gyerekpszichiáterhez. Azonnal.


Ha ere a szülei nem hajlandóak, akkor neked, mint féltestvérnek kéne lépni. Gyámügy, rendőrség, pszichiéter - valaki, aki kiborítja ezt a bilit és szakszerűen kiszedi a gyerekből a bajt.

2015. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En tisztaban vagyok vele,hogy ez egy oriasi es komoly problema,viszont nekem semmilyen szinten nem lehet beleszolnom a csaladi eletukbe,az anyuka ezt nem is hagyna. Mit tegyek akkor?
2015. nov. 28. 19:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Vicces vagy...
2015. nov. 28. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
jelezd a gyámügyön!
2015. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

ha felszínre hoznád a sérelmeit, azzal nem tudnál mit kezdeni, nem tudnád motiválni megoldásokra, eseté.leg még nagyobb kétségbeesést ébreszthetsz csak benne...ez veszélyes játék, mert egy életre kihathat.

szóval úgy néz ki, csak rád számíthat, szóval gyámügy.vagy a szülőkre hatni(tekintve hogy a gyámógy is sokszor csak úgy tesz mintha érdekelné a helyzet..)

2015. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Semmilyennel! Ez nem a te dolgod! A szüleinek kéne pszichiáterhez vinni, te csak rontani tudsz a helyzeten!
2015. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Én is azt mondom, hogy ne kontárkodj. Még csak most ismert meg téged, nem is értesz a dologhoz, és máris "ráugranál"?

Ezzel több bajt okozol, mint amennyit segítesz.

2015. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lina63 ***** válasza:
Akkor beszélj apukáddal, hogy valami nem stimmel a tesóddal, ha ez nem járható út akkor gyámügy és onnan pszichológus (nem pszichiáter kell, mert az teljesen más terület)
2015. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazabol evek ota jarok onkenteskedni serult,halmozottan hatranyos gyerkocok koze,akik hasonlo problemakkal kuzdenek,ezert gondoltam,hogy talan segitsegere lehetnek nemikepp. De persze teljesen igazatok van,lehet tobbet artana,mint hasznalna ez a dolog. Elmeletileg sokat nezegette a kepeimet,meseltek neki rolam,es a 'peldakepenek' tekint. A szulokkel az a helyzet,hogy fel sem ismerik a problemat,es egymasra fogjak. Tehat veluk remenytelen kuzdelem lenne,viszont ez igy nem maradhat,lepnem kell valamit.
2015. nov. 28. 21:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Marmint miota felvilagositottam apumat,hogy ez igy nem oke,elkezdte hibaztatni a nejet,es forditva. Tehat ez is borzalmas..
2015. nov. 28. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!