Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és rászokt...

16 éves lány vagyok és rászoktam a cigire. Amikor magamnak is beismertem ezt, anyám elé álltam és neki is szépen megmondtam az igazságot, és azóta is ha kérdezi hogy cigiztem-e soha nem hazudok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi. De tenyleg, mi legyen? 16evesen is majdnem ugyanaz cigizni mint idosebben. Most erre mit reagaljunk? Enyem is tudta kezdetektol mert sosem tagadtam. Most akkor dicseretet erdemlek?
2015. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Szívjad csak angyalom és ne gondolj egy születendő gyerekre..

Korán kezded, így még rosszabb.

2015. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem? Drága és káros szokás, ráadásul a dohányosok büdösek is. Lehet egy dohányos nem érzi, sőt sok nem dohányos sem de én szoktam érezni ha valaki cigizik. Az emberen és a ruhán is lehet érezni. Persze pár másodperc alatt megszokom, és szíved joga ezt tenni amíg nem zavarsz másokat. Abban, hogy bevallottad semmi extra nincs, jobb családokban ez a természetes. Ezért örülj neki, hogy jó családot fogtál ki.
2015. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Csúnya szokás, de ha majd felnősz, akkor úgyis leszoksz.
2015. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Gondold végig,mennyit szívsz egy nap,szorozd be az árával+tetszőleges időtartammal. Páromnak ez havi 60 ezerre jön ki és telibe tojja,pedig ha varászlatos módon ugyanennyi marad az ára,akkor az a gyerekeink felnőtt korára több mint 11 millió forintot jelent. Ha más nem győz meg,akkor ezt gondold végig. Egyszerre csak egy ezres,nem érzed soknak,de összeadva pl 27-28 évesen nem lenne jó mást is kapni belőle mint tüdőbetegséget?
2015. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok édesanyádnak is, hogy nem tesz ellene semmit, beismered magadnak az tény, de majd idővel azt a tényt is fogadd el, mikor eléd áll az orvos és olyan tényeket fog közölni, hogy azt se tudod hogy hívnak...
2015. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

10-20-30 év múlva átkozni fogod magad, hogy szinte gyerekkorban rászoktál egy büdös, egészségtelen és drága dologra.

Minden egyes sejtedet mérgezi, nem csak a tüdődet.

2015. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, semmi különös, a te döntésed, hogy dohányzol-e, és mennyit.
2015. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te tudod, ő is tudja. Minden oké.
2015. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te életed, te döntésed.

Hiába kérdezik/mondják, hogy anyukád miért nem tesz semmit de ezen nem érdemes gondolkozni hiszen ha már egyszer rászoktál mondhat szinte bármit, ezen változtatni nem lehet csak akkor ha te is akarod, bár én nem dohányzom de a körülöttem élő dohányzó emberek szavaiból erre következtetek.

Mindenesetre nem túl jó dolog a dohányzás. Jobban tennéd talán ha letennéd de ezt neked kell eldöntened.

2015. júl. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!