Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki engem piszkál a...

Mindenki engem piszkál a keresztelő miatt. Szerintetek hogyan tegyek igazságot?

Figyelt kérdés

Az első gyereknél a nővérem fogta. Most a másodiknál mindenki akarja.

A választék:

A húgom

A bátyám

A sógor1

Sógor2

Sógornő

Már ott tartok hogy bunyózzanak meg érte, engem meg hagyjanak a fenébe.


2014. dec. 13. 04:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, igen, ők mind keresztszülők, azon van a vita, hogy ki tegye keresztvíz alá a gyereket.
2014. dec. 13. 04:59
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

ez a keresztanya dolga :-)

hogy jön ide sógor, sógornő?!

2014. dec. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az itt felsoroltak mind keresztszülők. Úgy jön ide. Már a nagyobbik gyereknek is ők.
2014. dec. 13. 05:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
úristen, ez egy őrült család! :-)
2014. dec. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ezen nem vitatkozom. :)

Reformátusok vagyunk. Annyi keresztszülő lehet amennyit a lelkipásztor bele tud írni a rublikába.

2014. dec. 13. 05:54
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Keresztanya dolga. A noi tagok mind ennek a gyereknek lesz a krresztanyja? Ha igen te vagy s hibas. Mines kell egynel tobb? Most nem lenne vita. Az eleg bunko megoldas, hogy bunyozzanak. Te kreatoltad a vitat, most hozd rendbe.
2014. dec. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

A kedves keresztszulok ne felejtsek el, hogy oten vannak, (gondolom te valasztottad mindegyiket, az orult titulalas alatt) igy ot boritek kell a lelkipasztornak. Ja, azert nem veszekednek?

Amugy egy gyereknek van 1 feje, 2 karja es 2 laba. Szoval, ucca, mindegyik fog egy-egy drabot, meg is van az 5 "keresztszulo" szepere, mindegyik fog valamit. Ilyen dili szuloket.

2014. dec. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
kalapba nevek, húzzák ki. (Stílusosan: Bízzák Istenre)
2014. dec. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pardon, egész éjjel nem aludtam, a humorom sajnos kicsit csípős tőle.

Abban állapodtunk meg anno a férjemmel, hogy nem lesz külön keresztszülője a gyerekeknek, mert szívás.

Náluk volt az elő példa, hogy míg a bátyját a keresztszülei vitték nyaralni, meg ment az ajándék, a férjem meg nem látta a sajátjait hét éves kora óta.

Ha csak kettőt választottunk volna a hatbol, akkor melyiket sértsük vérig?

Ez van, ha két nagycsalád összefut.

Nekem is öt keresztszülőm van, egy házasság által.

Most az a baj, hogy a keresztapák is be akarnak szállni.

Borítékot nem fogad el nálunk a lelkipásztor. Elmondta hogy az (egyházközösségnek ilyenkor az extra perselypénz jár (a szűk rokonság 28 fő, és akkor még nem számoltuk a barátokat, ismerősöket, kíváncsi szomszédnéniket). Egy jó ötvenezer összejön.

A kalap tetszik. Jó ötlet.

2014. dec. 13. 06:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
aki a legrövidebb akármit húzza :P
2014. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!