Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy beszéljem le a nővéremet...

Hogy beszéljem le a nővéremet arról, hogy a barátjával közös tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tesóm 18 éves, és közös tetkót akar a pasijával. Elhiszem, hogy nagyon szerelmesek, de ha pár év múlva szétmennek, akkor mi lesz...? Légyszi ne írjátok, hogy szóljak a szülőknek, mert azt nem fogom megtenni. Konkrét, jogos, okos észérveket szeretnék, amivel tudok rá hatni. Előre is köszi a válaszokat. 16/L

2015. szept. 21. 07:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Ne parázz! Nővérem is csinált, aztán takarással átfestették.

Így lett Balázsból egy édes cica... :D

2015. szept. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ma már mindent meg lehet oldani. :)
2015. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

azért nem mindegy milyen tetkot szeretne. ha a másik nevet, vagy evfordulot akar, az tényleg meggondolando.

de hogyha mondjuk csak egy szivecsket, vagy egy kulcsot ami összepasszol a baratjaeval, akkor abban nincs semmi rossz, elvégre ha szakitananak nem kéne szegyenkezni a kesobbi pasijainal az I love Józsi felirattal, hanem csak egy szivet látna mindenki,


DE igazából semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a testevel+ha a szuleidnek elmondanad, se tudnanak mit tenni. szerintem hagyd rá. bár az én magánvéleményem is az, hogy 18 évesen ez korai. majd több év után +házasság után több értelme lenne

2015. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
44%
Szerintem is hagyd rá. Amúgy sem tudod meggyőzni.Majd amikor megbánja, akkor mondod neki, hogy te mondtad. Igy téged fog utálni, ha most győzködöd.
2015. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez az ő döntésük. De érdekes hogy 16 éves létedre normálisabban gondolkozol erről mint egy majdnem felnőtt nő. Jogos amit mondasz. Esetleg mondd hogy az esküvőjükre csináltassanak tetkót, mint egy menő gyűrű. Addigra jó eséllyel nem lesznek együtt. 18 évesen a kapcsolatok nagy része 2-3éven belül véget ér. Különösen az ilyen vakszerelem ami nem józan észre épül, hanem hormonbombára.
2015. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Annak idején Freire Szilvi is így járt, a volt 2008-as szépségkirálynő. Sebestyén nevű pasija nevét tetováltatta a hátára. Majd szakítottak. Lett egy Szabolcs nevű palija, így alakíttatta át a tetkót Szabi + én-re.


Sebestyén = Szabi + én. :) Fent van a neten, meg lehet nézni.

Aztán most vajon ki lehet a palija ... Maradt Szabi vagy épp Lajos az aktuális ?

2015. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

mond neki, hogy csak annyit tetováltasson rá hogy "szerelmem"

így ha szétmennek, akkor a következőre is igaz lesz, meg az azutánira, stb

amúgy sajnos meggyőzni nem tudod róla hogy ne, sajnos a szerelem nem csak vak, hanem hüle is, ezt tudjuk, szinte mindenki követett el olyat amit a rózsaszín felhő után megbánt; esetleg ha felhozod neki hogy "te, emlékszel hogy az előző pasid is életed szerelmének gondoltad? na most ő hol van?"

2015. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Mindenkepp szolj szuleidnek rola, ennel hatasosabb dolgot nem tudsz tenni. Novered meg szegyellheti magat hogy a 15 eves huganak tobb esze van.
2015. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

3# vagyok

[link]

pl ez vállalható akkor is, hogyha szakítanak. de a szeretlek Béla nem igen... erre hívd fel a figyelmet

2015. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Ha 18, akkor már felnőtt nő - mond el a véleményedet, aztán hagyd rá. Mindenki úgy tolja el az életét és szivatja meg magát, ahogy neki kellemes.


Esetleg hívd fel a figyelmét az eltávolítás árára... :)


De ha nem akar hallgatni rád, akkor nem tudsz semmilyen észérvet mondani, amit el fog fogadni, a végeredmény csak egy oltári nagy összeveszés lesz, ami se neked, se neki nem lesz jó.

2015. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!