Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi történhetett a testvéremmel...

Mi történhetett a testvéremmel?!?!

Figyelt kérdés
Alapjáraton nagyon jó viszonyt ápolunk/ápoltunk a nővéremmel. Az utóbbi időben viszont nagyon kifordult önmagából. Egyik nap teljesen jóban vagyunk, de akárcsak egy pillanat alatt rombadől minden. (Mindig is hirtelenharagú volt, de ez már több ennél) Szüleimmel is az utóbbi időkben elképesztő csúnyán beszél. Sokszor veszekszünk leginkább, hogy esetleg elkérem a cuccait. (Ami egyébkènt fordítva is működik, de persze ő ezt nem làtja) De a mai nap már több volt a sok(k)nál! Olyanokat vágott a fejemhez, hogy köpni, nyelni nem tudtam.(leginkább a külsőmet szidta amit eddig még sohasem tett, aztán már odáig elfajult, hogy inkább meghalna, minthogy a testvére legyek.) Nem hinném, hogy komolyan mondja de Hihetetlenul rosszul esett, de nem fogja fel a szavaknak a súlyát. Szóval szeretném a tanácsotokat kérni, hogy hogyan változtassak ezen a problémán, hogy tudnàm neki ezt elmondani, hogy már túllépett minden határt!!!
2015. aug. 12. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha megbeszéled vele, akkor tedd mikor éppen jó kedvében van.

Sajnos a feszültség levezetése nem úgy működik hogy ő dönti el kin. Ha olyan kedve van, elég egy pici zavaró tényező ami egyébként nem is lenne az (pl. bejössz hozzá valamit elkérni mikor elfoglalt) és már robban is. Anya is ilyen, én már úgy indítok hogy "ráérsz kicsit?" Tudom ez meghunyászkodásnak tűnik de ha ez van a dühroham helyett nekem megéri.

2015. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nem drogozik? Azok szoktak kiszámíthatatlanok lenni, és sűrű hangulatváltás is jellemző. De ne legyen igazam.
2015. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszek megfogadni a tanácsaitokat! Nem egyébknénz biztos, hogy nem drogozik! És ma már azért viszonylag jobb lett a helyzetünk, de ez se az igazi..:/
2015. aug. 13. 15:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Középiskolába jártok -> feltételezem, kamaszok vagytok. Teljesen normális, hogy ilyenek vagytok, majd kinövitek.
2015. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!