Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi történhetett a testvéremmel...

Mi történhetett a testvéremmel?!?!

Figyelt kérdés
Alapjáraton nagyon jó viszonyt ápolunk/ápoltunk a nővéremmel. Az utóbbi időben viszont nagyon kifordult önmagából. Egyik nap teljesen jóban vagyunk, de akárcsak egy pillanat alatt rombadől minden. (Mindig is hirtelenharagú volt, de ez már több ennél) Szüleimmel is az utóbbi időkben elképesztő csúnyán beszél. Sokszor veszekszünk leginkább, hogy esetleg elkérem a cuccait. (Ami egyébkènt fordítva is működik, de persze ő ezt nem làtja) De a mai nap már több volt a sok(k)nál! Olyanokat vágott a fejemhez, hogy köpni, nyelni nem tudtam.(leginkább a külsőmet szidta amit eddig még sohasem tett, aztán már odáig elfajult, hogy inkább meghalna, minthogy a testvére legyek.) Nem hinném, hogy komolyan mondja de Hihetetlenul rosszul esett, de nem fogja fel a szavaknak a súlyát. Szóval szeretném a tanácsotokat kérni, hogy hogyan változtassak ezen a problémán, hogy tudnàm neki ezt elmondani, hogy már túllépett minden határt!!!
2015. aug. 12. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd már ki, hány évesek vagytok, az is fontos tényező!
2015. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

"hogy inkább meghalna, minthogy a testvére legyek"

Akkor most a tesod vagy nem? Vagy halott?


Keruld el. Ennyi. Ha nem muszaj, ne menj a kozelebe. Mindkettotoknek jo lesz.

2015. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Megőrült talán,
2015. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elég nehéz lenne elkerülni miután mindkettem itthon lakunk és ugye középiskolàba járunk, ráadásul egy helyre..
2015. aug. 12. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztosan feszült és rajtad vezeti le a feszültségét. Kerüld el.
2015. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Én megértem, hogy az, de mégsem rajtam kéne levezetnie, ráadásul ilyen módon :/ De azért köszönöm a válaszokat !:)
2015. aug. 12. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
A helyedben megbeszélném vele a dolgot, mert ez tényleg minősíthetetlen hangnem. Persze tinédzserek vagytok, azok pedig hirtelen haragúak, sok hülyeséget beszélnek, de akkor is megmondanám neki, hogy állítson már magán egy kicsit, mert neked ezt nagyon rosszul esik hallgatni és ha ezek után sem hajlandó változtatni, akkor addig hozzá sem szólnék, amíg nem kér bocsánatot.
2015. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak rajtad vezeti le a feszültséget. Egy alkalmas pillanatban ülj le beszélgetni vele. Mondd el neki, hogy ez téged nagyon bánt, és ha valami problémája van, akár veled, akár mással, akkor inkább mondja el, mert lehet, hogy tudsz segíteni, de ha nem akkor is jobban esne a lelkednek, ha nem téged szapulna.
2015. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem egy pasi miatt hisztis mostanában ennyire?
2015. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igyekszem majd megbeszélni vele! Engem annyira bánt, nem tudom hogy őt bántja e egyáltalan vagy sem... És nem nem hinném hogy egy srác miatt lenne, arról azért tudnék, mert mondom alapjáraton jó a viszonyunk, mindent megbeszélunk! ezért is bánt annyira:/
2015. aug. 12. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!