Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek sem szeret mar a...

Szerintetek sem szeret mar a noverem? Ez mar mindig igy lesz? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Az a problemam a tesommal, hogy az utobbi egy evben csak a tanulassal foglalkozik, mert egyetemre akar menni. Mindketten felnottek vagyunk en 20, o 24 eves. Volt szakmaja, de azt os ott hagyta a tanulas miatt.

Es a tanulason kivul semmi mast nem csinalt. Nekem eleg lett volna egy nap 5 perc is, de neki meg annyi ideje sem volt.

En 2 honapon at kulfoldon dolgoztam es egyszer sem beszeltunk skypon , a 2 honap alatt talan 3 uzenetet ha kuldott facebookon. Mikor hazaertem azt mondta, orul hogy igy alakult mert o amugy is a tanulasra akart koncentralni.

amikor 2 honap utan hazaertem es bementem a szobajaba fel perc utan kikuldott a szobajabol, mert tanulni szeretne.

Nem tudom mit tegyek de nagyon rosszul esik amit csinal. Most vegre befejezte az erettsegit, es tobb szabadideje van, de meg igy is csak tanul a maradek idot a baratjaval es par haverral tolti.

Velem egy percet sem akar beszelni.

Nagyon faj es nem tudom mit tehetnek, en azt akartam mindig hogy jo testverek legyunk, de ugy erzem nincs ertelme egyutt tolteni az idot ha neki nincs kedve.

mit tehetnek? ha megkerdezem miert ilyen, azt mondja hogy majd szervezunk kozos programokat. de a majd-bol sohasem lesz semmi :(


2015. júl. 11. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Betegesen be akarja hozni amit elhalasztott. De, tenyleg tanul a szobajaban vagy mit csinal?

Szulok mit szolnak ehhez? Szerintem most egy kicsit elnottok egymastol, majd kesobb visszaall a csaladi szeretet. En most nem eroltetnem, de jeleznem, hogy ott vagyok neki.

2015. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Igen, bezarkozott a szobajaba es allandoan tanul. illetve meg most is. reggel fel 6 korul kel es ejfel korul fekszik. Mindenhova viszi magaval a konyveit. A szuleimet eleinte nagyon zavarta amit csinal, akkor mar igazan idegesek lettek, amikor a munkajat is ott hagyta emiatt. de most mar megszoktak es ez szamit normalisnak.

2015. júl. 11. 07:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez igy nem normalis.

Novered nem kiegyensulyozott, elkelne itt egy szakember segitsege, marha tenyleg ennyit tanul.

2015. júl. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
41%
hát az, hogy 24 évesen nem dolgozik és tanulás címén a szülők nyakán élősködik az egyáltalán nem normális. Tanuljon ha akar, de munka mellett.
2015. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szerintem sem normalis. Igazabol a szuleim sosem kertek tolunk penzt, mindig mondtak hogy gyujtogessunk. Szoval anyagilag ok ezt nem erzik meg hogy most a noverem dolgozik vagy sem. mert eddig is maganak dolgozott.

eddig legalabb foglalkozott magaval, mindig figyelt hogy rend legyen a szobajaban mindig sportolt es nagyon nagyon apolt igenyes lany volt, de az utobbi idoben mar ez is megvaltozott. de legalabb erre o is rajott. mondta is hogy milyen igenytelen mostansag es ezen valtoztani akar. de korantsem olyan mint regen :(

2015. júl. 11. 08:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit tesz azert, hogy legyen valtozas? El kezdte mar a lepeseket? Itt depresszio, maniakussag van.
2015. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!