Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Coming out, bármilyen jó tanács?

Coming out, bármilyen jó tanács?

Figyelt kérdés
Holnap szeretném elmondani a nővéremnek, hogy meleg vagyok. Valakinek van bármilyen jó tanácsa ? 17/F
2015. jún. 29. 22:03
 1/9 anonim válasza:
98%
Csak annyi hogy óvatosan ne úgy hogy odarontassz és azt mondod szia homár vagyok majd beszélünk :)
2015. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi a véleményed arról, hogy engedélyezték Amerikában a melegházasságot?

1.Negatív reakció - Óvatosan mondd el neki

2.Pozitív reakció - Ne támadd le, de ne is kertelj

2015. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
vegyél fel vmi szivárványost. amúgy ne gondolkodd túl, már biztos feltűnt neki
2015. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Mit szólnál hozzá ha kiderülne,hogy a fiúkat szeretem?de most öszintén..?
2015. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Hajrá! :) Jótanács? Nincs. :) Csak őszintén!!! :)
2015. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Kérd a segítségét abban hogy hogyan mondjad el ezt a szüleidnek. Eltereli a gondolatit és gyorsabban feldolgozza a szitut. Azon fog kattogni hogy segíthet, nem lesz ideje sokkot kapni.
2015. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha jóban vagytok, akkor lehet hogy már sejtette, ha kevésbé, akkor úgyis meg fogja érteni, de ha már magadtól szeretnéd elmondani, csak nem vagytok rosszban. És ettől még te az öccse maradsz, ugyanaz, akire régen vigyázott, akivel régen verekedett, akivel régen játszott, csak te is felnősz, megismered magad, és kiderülnek dolgok.
2015. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Figyelj, Kati (Juci, Mari, ahogy hívják), van egy kis időd? Na szóval az van, hogy el akarom mondani, hogy homoszexuális vagyok."
2015. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, nagyon jól fogadta! :)
2015. jún. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!