Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan akadt ki a nővérem,...

Jogosan akadt ki a nővérem, amiért rászóltam, hogy fogja vissza magát?

Figyelt kérdés
Minden szülő a saját gyerekét tartja a legkülönlegesebbnek, eddig oké, de a nővérem sportot űz belőle. Tudni kell, hogy van egy másfél éves kislánya, aki félvér, mert az apukája fekete. Amióta megszületett a kicsi a nővérem szinte lenézi a fehér gyerekeket. Minden héten indítja a gyereket babaszépségversenyen és erőszakosan követeli az ismerőseinktől, hogy szavazzanak a kicsire. Mivel sötétebb bőrű a gyereke, ezért elvárja, hogy mindenki körülugrálja és csodálja és ha nem nyer a netes babaversenyeken akkor hosszas Facebook bejegyzésekben okoskodik, hogy tudja, hogy ez a vereség a lánya bőrszíne ellen irányul és hogy mennyire szégyellhetnék magukat az emberek, hogy a XXI. században is ilyen rasszisták az emberek. Naponta minimum húsz képet rak ki a kislányról, de minden egyes mozdulata dokumentálva van, a fürdés, evés, alvás, játék, szinte minden. A rokonaimat is mindig megörvendezteti párnával, naptárral, bögrékkel amin a kislánya szerepel és ha valamelyik látogatása során, hogy az ajándék nincs kitéve feltűnő helyen, akkor cirkuszol. Ma megmondtam neki, hogy igazán visszafoghatná magát, ami miatt nagyon nagy vita alakult ki és eléggé összekaptunk. Bocsánatot kéne kérjek? Azt vágta a fejemhez, hogy az ő gyereke dolgaiba nekem nincs beleszólásom.
2015. jún. 8. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3%
nincs olyan gyerekszépségverseny, ahol a volt ofőm unokája ne indulna. Visszanéztem a fb-ját, sehol nem volt félvér gyerek.
2015. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%
Attól még, hogy nigga a gyere nem kéne pont minket MAGYAROKAT (vagy legalábbis nem feketéket)... Ez elég fura. Pont mikor a fehér emberek nézik le a feketéket. Na, de ez nem a te dolgod. Szerintem tiltsd le.
2015. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne tudd meg hány ilyen ember van letiltva facebookon. Nem feltétlenül kell ehhez gyerek. Elég egy kutya, macska, vagy bármilyen hobbi amit "meg lehet osztani" képekben (testépítés!). És akkor napi 10 erről és ezzel van tele az üzenőfalam.

Csináljanak amit akarnak, de engem nem érdekel. Ha érdekelne az illető, akkor szólnék neki, hogy ez azért már túlzás, szerencsére ilyen eset még nem volt. A családban szerencsére csak normálisak vannak, ilyen akaratos, mindenkire mindent ráerőltető emberekkel meg nem barátkozok.

Ha a figyelmeztetés nem működött, akkor tiltsad le.

2015. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nővéred tényleg dinka lett. Előbb utóbb el fognak mellőle maradozni az emberek. Jól tetted, hogy szóltál neki, innen vagy rájön, hogy visszataszító amit csinál, vagy nem. Nem szükséges bocsánatot kérni, viszont ezt a témát részedről zárd le. Egyszer szóltál, elmondtad a véleményed ennyi :-)
2015. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mondtad meg neki. Ha ennyire nem veszi magát észre, akkor nyilván személyes támadásnak fogja fel, ha úgy mondtad neki, hogy fogd már vissza magad, senkit nem érdekel a büdös kölyköd stb. Akkor még úgy-ahogy jogosnak is tartanám. Viszont abban az esetben nem, ha szépen higgadtan, kedvesen el lett volna magyarázva, hogy nem akarlak megbántani, tudom, hogy neked a gyereked a mindened, de... és ide jöhet, hogy nem kellene mindenkire ráerőszakolni ezt-azt-amazt, mert idegesíti őket, csak nem biztos, hogy bevallják.
2015. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősöm lenne én megírnám neki hogy igen ez a baba bőrszíne ellen irányul, mert lehet hogy nincs gondom a normális rendesen dolgozó feketékkel, de nekem akkor is jobban tetszik egy fehér baba mint egy fekete. Ugyanúgy ahogy lányban is jobban bejön a vörös hajú fehér bőrű mint a fekete. Egyszerűen szebbnek tartom, kész.
2015. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!