Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan érthetném meg a pályavá...

Hogyan érthetném meg a pályaválasztásomat a családommal?

Figyelt kérdés

11.es vagyok, nem vagyok 100%ig biztos h jol.dontottem, de ugy erzem.legszivesebben magyar-hittan tanar lennek!

anyum ezen kb. csak sohajtozik hogy az en eletem de miert nem.megyek inkab... (par negativ csaladi velemeny;)

kisebbik batyam nem ert de azt meg annyira se minek foglalkozok ilyenekkel 17evesen! xD

a nagyobbik noverem a legkemenyebb ebben; magyartanarokbol.Dunat lehet rekeszteni a hittantanarok meg ingyemelok (vagyhogy)

szoval en tudom hogy szeretnel.meg jot akarnak nekem de ha hozzam.most ez all a legkozelebb?



2015. ápr. 26. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

5-ösnek.


Komoly?! Basszus, le vagyok maradva. Köszi az infót.

2015. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem mintha annyi energiám lenne ilyeneken vitatkozni, de az előző kommentel mi volt a probléma professzor?
2015. ápr. 26. 21:59
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem kellene ezekre menned.

Magyar-Hittan tanár nem keres valami jól ráadásul a hittant általában a papok tanítják.

Magyar tanár pedig nem a leghálásabb állás. A fiatalok jelentős része rühelli mert tényleg csak kényszer miatt csinálják.

Az pedig a másik hogy ebből a pályából nincs kiugrási lehetőség max szalag mellé vagy a Tesco-ba. Fontold át a dolgot.

2015. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem a professzor vagyok, de annak semmi értelme, hogy "helyesírási mentségeim".
2015. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Őszintén csodálom, hogy a szüleid csak "sóhajtoznak", mert nem jut eszembe semmi, ami rosszabb választás lehetne annál, amit kitaláltál. Vannak magyar tanár ismerőseim, nem dolgoznak a szakmájukban. A hittantanár pedig még abszurdabb.. Ha ennyire nincs ambíciód, próbálj meg egy fodrászt vagy egy műkörmös tanfolyamot.. ha pedig tanulni akarsz, akkor ne ilyesmire vesztegesd az energiádat. Ha tanár akarsz lenni, akkor reál tanár, ha pedig humán szakon akarsz tovább menni, akkor tanulj nyelveket, de valószínűleg gazdasági dolgokhoz is van érzéked, abból is van elég sokszínű a paletta. Vagy ha annyira érdekel a magyar, tanulj szakfordítónak.. évek múlva, ha kiszabadulsz az egyetemről, hálás leszel magadnak, ha el is tudsz helyezkedni azzal, amit tanultál.
2015. ápr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dakar válasza:
fiatal vagy gondold át jól mit szeretnél vagy mire vagy képes 11 évesen még van időd ha csak egyenlőre gimnáziumba mész még utána is ráérsz tanulni szakosodni,orientálódni
2015. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

11 évesen még nem kell ezt eldöntened...még el sem tudod képzelni, miket fogsz tapasztalni életed során, rengeteg új dologgal fogsz találkozni, új dolgok után kezdesz el érdeklõdni. Nagyon ritka, hogy valaki 11 éves eldönti, mi lesz, ha nagy lesz majd az valóban úgy is történik. Most úgy érzed tuti ezt szeretnéd, de hidd el, sokat fog ez még változni a jövõben. Ilyen fiatalon menj akármilyen középiskolába, gimibe, a képességeidhez mérten, utána bõven lesz idõd kitalálni, mit is szeretnél.

Saját példa: én egészségügyi középiskolába jártam, utána mégis idegennyelvi területen tanultam tovább, végül a jelenlegi munkám mindezektõl teljesen független. : )

2015. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem 11 éves, hanem 11.-es tehát 17 éves, de ezt le is írta.
2015. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!