Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan érthetném meg a pályavá...

Hogyan érthetném meg a pályaválasztásomat a családommal?

Figyelt kérdés

11.es vagyok, nem vagyok 100%ig biztos h jol.dontottem, de ugy erzem.legszivesebben magyar-hittan tanar lennek!

anyum ezen kb. csak sohajtozik hogy az en eletem de miert nem.megyek inkab... (par negativ csaladi velemeny;)

kisebbik batyam nem ert de azt meg annyira se minek foglalkozok ilyenekkel 17evesen! xD

a nagyobbik noverem a legkemenyebb ebben; magyartanarokbol.Dunat lehet rekeszteni a hittantanarok meg ingyemelok (vagyhogy)

szoval en tudom hogy szeretnel.meg jot akarnak nekem de ha hozzam.most ez all a legkozelebb?



2015. ápr. 26. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Az ég szerelmére, semmi baj a szakkal, de írni sem tudsz... emelt magyaron, egy év múlva teljesen esélytelen vagy.
2015. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen helyesírással és fogalmazással nem lesz belőled magyar tanár. :D
2015. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Tulajdonképpen a szüleidnek igaza van. Munkanélküli akarsz lenni?
2015. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

Menjél magyarra nyugodtan.

De minor képzésnél jól gondold át a hittant. Lehet azt egyszer kiveszik a tantervből, nem olyan biztos az, mint látszik. Sokkal jobban járnál mondjuk a magyar mellé egy nyelvvel.

És egyetemen is van sok lehetőség hasonló vallásúakkal közös programokon részt venni, Bibliaismereti órák, meg egyetemista misék, 1000 program és lehetőség van.

Ezt tényleg fontold meg.


Illetve lehet két minort is választani, ha jól tanulsz, és bírod, akkor harmadiknak mehet hittan, de.... annyira ez a páros tényleg nem nyerő. Esetleg nyelv-hittan, magyar-nyelv, ilyesmik.

2015. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4: osztatlan lett a tanárképzés, eleve szakpárra kell jelentkezni.
2015. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy teljesen analfabéta vagy... Isten ments, hogy ilyen tanítsa a gyerekeket...
2015. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Írj le három mondatot helyesírási hiba nélkül ide, és akkor talán komolyan veszünk. Ez nem vicc!
2015. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Erre a firkálmányra az sem mentség, hogy telefonról írsz, vagy hogy gyorsan. Konkrétan értelmetlenek a mondataid.

Na mindegy... Olyan szakra mész amilyenre akarsz, de azért gondold át még egyszer. Nem muszáj túl komolyan venned ezt a pályaválasztás dolgot. Kis bölcsészpalántáknak mindig van hely a mekiben.

2015. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát, köszi...a helyesírási mentségeimet már felsoroltátok. :)

Azért fogalmazhattatok volna kicsit finomabban, de az őszinteséget díjazom! ;)

2015. ápr. 26. 21:40
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem, semmivel sem kellett volna finomabban fogalmaznunk, mivel katasztrófa, hogy tanárnak készülsz (ráadásul magyart akarsz tanítani... no comment), és két mondatot nem tudsz se helyesen leírni, se értelmesen megfogalmazni.
2015. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!