Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, nagyon ciki!?

Mit csináljak, nagyon ciki!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én 15, a tesóm 12 éves és nekem még nem jött meg, neki viszont a múlt héten. Iszonyat kínos volt, hiszen 3 évvel idősebb vagyok. Azóta anyával bezárkóznak a szobájába és csajosan dumcsiznak. Én meg apával nézem kint a nappaliban a meccset... Meg így a rokonok is tudják (elmondta a húgom a nagymamánknak pl) aki persze ujjong meg meghatódva gratulált neki. Hát nagyon jól esik mondhatom! És egyik nap a húgom rosszul volt, mire megkérdeztem hogy mi baja. Erre csak legyintett, hogy "női problémák". Hiába magyarázom hogy a testén kívül egyáltalán nem nő, nem zavarja... Előre várom a nyaralást, amikor igazíthatjuk a tesóm ciklusához a strandot. Már azon gondolkodom hogy bekamuzom hogy nekem is megjött

2015. márc. 8. 16:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Eddig kb. hatan írtátok már le, hogy mekkora görcsökkel jár meg szenvedéssel. Ne ijesszétek már el szegény kiscsajt. Állítom, hogy van, akinek csak azért fájdalmas, mert kicsi korától ezt szuggerálják bele. Van, akinek még így sem fájdalmas.
2015. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%
#21: nekem soha nem mondták, és soha nem szuggerálták belém, mégis szinte elviselhetetlen görcseim vannak. Nme mindenkinek, sokan meg sem érzik. Nekem azóta nincs gondom, mióta foggátlót szedek.
2015. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%
Én örülnék hogy még nem jött meg, élvezd ki. Nem olyan nagy dolog havonta vérezni, elég kényelmetlen tud lenni.
2015. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
58%

21-essel egyetértek, gyerekkoromban nem is tudtam, hogy hangulatingadozással jár meg ilyesmi. Annyit tudtam, hogy vérzem és kész. Nem érzek soha semmi mellfeszülést vagy síráskényszert vagy csoki iránt vágyat, vagy ki tudja, mi volt még filmekben.


Egyedül bosszúságot érzek, hogy vérzek, és átázhatok. De ugyanígy bosszús lennék, ha az orrom vérezne.

2015. márc. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Ez kicsit sem ciki:)

az osztályban anno már mindenkinek megjött, csak nekem nem, és mindenki cserélni akart volna velem:)


sőt,volt osztálykirándulás,és mikor mentünk strandolni, sokan azért nem jöttek be a vízbe,mert megjött nekik pont, és a fiúk cikizték őket érte.


Szóval fel a fejjel,és addig örülj, míg nincs :)

2015. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Dolores55 ***** válasza:
Röhögd ki.... egyáltalán nem ciki a helyzet.
2015. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
De ugye MB1-es meccseket néztek?
2015. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem, azt pont nem xD :*
2015. márc. 21. 13:35
 29/30 anonim válasza:
Küld anyadat a francba!!! majd megjön ha itt az ideje.A tesodnak meg nem dicsöseg mert lehet magaval vagy masok tettek vele vamit.
2015. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel! Túl van spilázva ez az egész nálatok. Valszeg' nálad majd nem fognak ekkora feneket keríteni a dolognak, mert érettebb vagy és nincs szükséged ilyen hlyeségekre.
2015. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!