Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, nagyon ciki!?

Mit csináljak, nagyon ciki!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én 15, a tesóm 12 éves és nekem még nem jött meg, neki viszont a múlt héten. Iszonyat kínos volt, hiszen 3 évvel idősebb vagyok. Azóta anyával bezárkóznak a szobájába és csajosan dumcsiznak. Én meg apával nézem kint a nappaliban a meccset... Meg így a rokonok is tudják (elmondta a húgom a nagymamánknak pl) aki persze ujjong meg meghatódva gratulált neki. Hát nagyon jól esik mondhatom! És egyik nap a húgom rosszul volt, mire megkérdeztem hogy mi baja. Erre csak legyintett, hogy "női problémák". Hiába magyarázom hogy a testén kívül egyáltalán nem nő, nem zavarja... Előre várom a nyaralást, amikor igazíthatjuk a tesóm ciklusához a strandot. Már azon gondolkodom hogy bekamuzom hogy nekem is megjött

2015. márc. 8. 16:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem ciki!

Ez a ciki: "aki persze ujjong meg meghatódva gratulált neki" ... minek? Mert mostantol havonta atesik a hangulatingadozasokon, amellfeszulesen, a hasgorcsokon es a kellemetlen tampon/betetviseleten? Nem Te vagy eretlen, hanem a tesodek.

2015. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra az a vicces, hogy egyes csaladokban ilyen kozponti es jelentos tema a menses.

Anyadek is, es te is tullihegitek.

2015. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Werewolf13 válasza:
92%

Én a helyedben tuti megmondanám hogy nem ettől lesz nagy,

Majd amikor minden hónapban rosszul lesz nem fog mindig legyinteni hogy női problémák,egyébként minden csoda 3 napig tart szóval nem lesz ez sokáig így hogy anyukád folyton csajos dolgokról beszél vele.egy idő után teljesen természetes lesz hogy minden hónapban rosszul van,senki nem fog vele nagyon foglalkozni,szerintem ne szomorkodj emiatt

2015. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
örülj neki hogy te nem fogsz havonta 2 napig szenvedni mert úgy görcsöl a hasad :) most azt hiszi nagyon menő a kis pisis, de majd rájön hogy nem jön :D mondd meg neki hogy te nem attól leszel nő hogy vérzik a p....ncid hanem attól hogy úgy viselkedsz :)
2015. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagy jelentősséget tulajdonítanak neki a családodban. Ne foglalkozz vele.

Egyébként te vékony testalkatú vagy a tesód pedig husibb?

2015. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Egyàtalàn nem ciki. Én màr örülnék ha nem lenne. Az a sok fàjdalom szenvedés stb. Kell a francnak. Ettől ő nem lett több, te meg kevesebb. Neked is megfog jönni.
2015. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mindketten vékonyak vagyunk.
2015. márc. 8. 16:31
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Most az a resz jutott az eszembe, amikor a' Jim szerint a vilag' cimu sorozatban a kisebbik lanynak, elobb megjott, mint az idosebbnek! :D Ott meg vegul egy mensi bulit is kiharcolt maganak a kiscsaj!

Amugy meg majd nem lesz olyan halas ezert, amikor epp furdeni menne de nem tud, vagy ha annyira fognak fajni a gorcsok, hogy azt se tudja milyen pozban legyen!

De komolyan mondom, ilyen nagy ugyet csinalni egy termeszetes dolgobol, mi lesz ha majd eloszor szexszel? Elbucsuztatjak a szuzhartyat, vagy felavatjak? Istenem :DD

2015. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Hát, nem értem hova ez a nagy felhajtás, a tesód részéről. Meglátja milyen rossz a suliban tesizni miközben meg van. Mármint, én utálok ilyenkor tesizni, rossz. :/ Hidd el, majd ha pl. 1 hétig lesz meg neki mindig, meg görcsölni fog a hasa, akkor nem fog neki annyira örülni. Mond meg neki, hogy nem vagy nő, így neked nincsenek női problémáid... Nem lesz ettől nagy, majd meglátja milyen szívás, pláne suliban. :) Ne foglalkozz vele, majd neked is megjön! :)
2015. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%

szerintem ez egyáltalán nem ciki, én örülnék neki ha még nem jött volna meg

ne kamuzd azt, hogy megjött; majd eljön az ideje, a húgoddal meg ne foglalkozz

nem attól lesz valaki nő minél hamarabb megjön neki; az érettség fejben dől el

2015. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!