Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, nagyon ciki!?

Mit csináljak, nagyon ciki!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én 15, a tesóm 12 éves és nekem még nem jött meg, neki viszont a múlt héten. Iszonyat kínos volt, hiszen 3 évvel idősebb vagyok. Azóta anyával bezárkóznak a szobájába és csajosan dumcsiznak. Én meg apával nézem kint a nappaliban a meccset... Meg így a rokonok is tudják (elmondta a húgom a nagymamánknak pl) aki persze ujjong meg meghatódva gratulált neki. Hát nagyon jól esik mondhatom! És egyik nap a húgom rosszul volt, mire megkérdeztem hogy mi baja. Erre csak legyintett, hogy "női problémák". Hiába magyarázom hogy a testén kívül egyáltalán nem nő, nem zavarja... Előre várom a nyaralást, amikor igazíthatjuk a tesóm ciklusához a strandot. Már azon gondolkodom hogy bekamuzom hogy nekem is megjött

2015. márc. 8. 16:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, jó hogy utcabált nem rendez a családod egy menstruáció miatt! Ne érezd magad rosszul, nagyon gyerekes családod van, majd neked is megjön, ha eljön az ideje. Addig meg élvezd ki az idődet, nem ettől függ hogy felnőtt-e valaki vagy sem!
2015. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 évesen jött meg! Akkor én 9 éves koromban érett nő voltam?? Na neee! Nem ciki. Eljön majd a te időd is
2015. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ezzel foglalkozol, és ez központi téma az életedben... Addig örülj, amíg nem jön meg!
2015. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
58%
Ezek után bele sem merek gondolni, hogy milyen hisztit fogsz csapni, ha a húgod előbb megy férjhez vagy előbb lesz gyereke...
2015. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem ciki, de te is elég gyerekes vag hogy ezt cikinek tartod, és eszedbe jutott hogy bekamuzd. ne haragudj de így gondolom...

az én barátnőim közül is volt több akinek 9.be jött meg, de nem nèzte le őket senki. a húgod még nagyon kicsi így akar menőzni, ennyi az egész. majd ha neked is megjön befejezi.

2015. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Bezárkóznak a szobába és csajosan dumcsiznak? Mit lehet a menstruációról bezárkózva dumcsizni?

És neked miért kéne ettől kinn meccset nézni apukáddal? :D Menj körmöt lakkozni, sminkelni, szoknyát venni... :D

A rokonos részt megint nem értem... mióta tartozik az egész nagycsaládra, ha egy lánynak megjön? :D És miért kell ezen meghatódni és gratulálni? Ez vicc de komolyan. :D

Meg női problémák...

Ez az egész annyira abszurd és életszerűtlen, hogy nem tudom elhinni. Ilyen tuti nincs, a valóságban nem viselkednek így emberek, csak a filmekben. :D

2015. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem, miért kell meccset nézni, és mi akadályoz meg abban, hogy csajosan dumcsizz.
2015. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy gyakorlatilag bármelyik nap megjöhet. Igazából szerintem örülj neki,hogy még nem jött meg addig élvezd ki :D
2015. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%

Majd nem fog menőzni és legyintgetni pár év múlva, mikor majd görcsökkel kell bemenni egy amúgy is fárasztónak ígérkező napra munkahelyre...

Én visszasírom azokat az időket, mikor még nem volt meg, de persze ez az élet része. És tök jó dolgod van, hogy nézel meccset, én is azt csinálnék, mert a falra mászok "csajos dolgokról való dumcsizástól"...

2015. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#8:

A történetet olvasva, nekem is ez volt az első gondolatom :)

2015. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!