Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit csináljak a húgommal?...

Most mit csináljak a húgommal? Mindenáron el akar vetélni!

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este a húgom (26) kék-zöldre verve, szakadt ruhában jelent meg nálam. Rögtön kórházba akartam vinni, de nem engedte, alig bírta elmondani mi történt. Mint kiderült kb. 10 hetes terhes és mikor ezt elmondta a férjének (9 éve vannak együtt), az összeverte és kidobta a lakásból. Csak tavaly házasodtak össze, de nem volt köztük téma a gyerek, mert a húgom még egyetemre jár, közben a férje cégénél dolgozik. Kapott volna máshol is munkát, de úgy gondolták, az egyetem miatt jobb, ha inkább a férje a főnöke, hiszen így nem probléma a vizsgaidőszak, stb. A húgom mindig azt mondta, hogy 35 éves kora előtt nem is akar szülni, de most mégis összejött a baba és álmában sem gondolta volna, hogy a férje így fog reagálni. Rendőrségre se hajlandó menni, abba nagy nehezen beleegyezett, hogy a férjem elmenjen a ruháiért, irataiért és itt marad nálunk. Mivel a kedves férj nem engedte be az enyémet, mikor a húgom elaludt, mi ketten leszaladtunk a kínaiba venni neki pár ruhát. Az enyémek leesnek róla, ő pedig nem akar ilyen állapotban mutatkozni.

Kb. fél óra múlva arra jöttünk haza, hogy felváltva dönti magába az itthon található borokat, pezsgőket! Azonnal kikaptam a kezéből, ő pedig őrjöngött, hogy mindenképpen el akar vetélni, hogy a férje visszafogadja, a férjem alig bírta lefogni. Majdnem hasba rúgott, emiatt nagyon ideges lettem, mert én is terhes vagyok, de ő még nem tud róla. Nem tudom el merjem-e mondani neki, lehet hogy csak rontana a helyzeten? Vagy pont ellenkezőleg, megjönne a jobbik esze és eszébe se jutna visszamenni ahhoz a vadállathoz, babázhatnánk együtt? Azt kiabálta, hogy neki csak a férje van, muszáj hozzá visszamennie, különben éhen hal. Sajnos tényleg nincs egyetlen rokonunk se, de nálunk lakhatna a gyerekkel is és biztos nem halnánk éhen.

Kihívtam hozzá az ügyeletet, de bezárkózott a szobába, az orvos pedig itt hagyott azzal, hogy ha hajlandó előjönni, hívjam újra...

Most mégis mi a fenét csináljak? A férjemmel mindketten dolgozunk, nem tudjuk 0-24-ben őrizni, kórházba menni nem hajlandó. Vigyük be erőszakkal? Teljesen kétségbe vagyok esve, de még egy szem nyugtatót se vehetek be!


2014. máj. 21. 00:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%

"A kórház feljelentést tett a férje ellen"


Ezzel megint igazoltad, hogy kamu. A kórház nem tehet feljelentést egy felnőtt nő nevében senki ellen - ha látják, hogy meg van verve, BEJELENTÉSI kötelezettségük van a rendőrségre. A FÉRJE ELLEN meg végképp nem tehetnek feljelentést, max. elmondhatják, hogy a nő elmondása szerint a férje verte meg (ugyanis ha a férjre mégsem lehet rábizonyítani, a "feljelentő" dokit fogják megrángatni hamis vád miatt, és ezt a kórház is tudja).

Szóval kicsit jobban nézz utána legközelebb a sztori apró részleteinek, kár ilyeneken elcsúszni, ha már olyan szépen kidolgoztad...

2014. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
nem a hivatalos verziót mondta, a kórháznak kötelessége jelenteni az ilyen esetet, imivel a húg pszichiátriai kezeltjük , gaz feljelentést nem tehet..
2014. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Bejelentés - feljelentés, nem mindegy?? Köss bele abba is, hova teszem a vesszőt! Komolyan milyen emberek vannak! Aki szerint kamu, minek pazarolja az időt, hogy ide írogat? Nem vagyok egy gonosz ember, de őszintén remélem, hogy amikor ti lesztek bajban, nektek se fog hinni senki! Kár volt ide írnom, más kérdésben kaptam már hasznos válaszokat, de ebben a témában úgy látszik csak a kamu-mániások olvasgatnak! Tisztelet a kivételnek persze!!
2014. máj. 21. 21:44
 24/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem kérdező, bejelentés-feljelentés NEM mindegy.

Amúgy gondolod, ha itt hisztizel, az megoldja bármilyen problémádat?

2014. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
66%
Kerdezo, mi tortent azota?
2014. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!