Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit csináljak a húgommal?...

Most mit csináljak a húgommal? Mindenáron el akar vetélni!

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este a húgom (26) kék-zöldre verve, szakadt ruhában jelent meg nálam. Rögtön kórházba akartam vinni, de nem engedte, alig bírta elmondani mi történt. Mint kiderült kb. 10 hetes terhes és mikor ezt elmondta a férjének (9 éve vannak együtt), az összeverte és kidobta a lakásból. Csak tavaly házasodtak össze, de nem volt köztük téma a gyerek, mert a húgom még egyetemre jár, közben a férje cégénél dolgozik. Kapott volna máshol is munkát, de úgy gondolták, az egyetem miatt jobb, ha inkább a férje a főnöke, hiszen így nem probléma a vizsgaidőszak, stb. A húgom mindig azt mondta, hogy 35 éves kora előtt nem is akar szülni, de most mégis összejött a baba és álmában sem gondolta volna, hogy a férje így fog reagálni. Rendőrségre se hajlandó menni, abba nagy nehezen beleegyezett, hogy a férjem elmenjen a ruháiért, irataiért és itt marad nálunk. Mivel a kedves férj nem engedte be az enyémet, mikor a húgom elaludt, mi ketten leszaladtunk a kínaiba venni neki pár ruhát. Az enyémek leesnek róla, ő pedig nem akar ilyen állapotban mutatkozni.

Kb. fél óra múlva arra jöttünk haza, hogy felváltva dönti magába az itthon található borokat, pezsgőket! Azonnal kikaptam a kezéből, ő pedig őrjöngött, hogy mindenképpen el akar vetélni, hogy a férje visszafogadja, a férjem alig bírta lefogni. Majdnem hasba rúgott, emiatt nagyon ideges lettem, mert én is terhes vagyok, de ő még nem tud róla. Nem tudom el merjem-e mondani neki, lehet hogy csak rontana a helyzeten? Vagy pont ellenkezőleg, megjönne a jobbik esze és eszébe se jutna visszamenni ahhoz a vadállathoz, babázhatnánk együtt? Azt kiabálta, hogy neki csak a férje van, muszáj hozzá visszamennie, különben éhen hal. Sajnos tényleg nincs egyetlen rokonunk se, de nálunk lakhatna a gyerekkel is és biztos nem halnánk éhen.

Kihívtam hozzá az ügyeletet, de bezárkózott a szobába, az orvos pedig itt hagyott azzal, hogy ha hajlandó előjönni, hívjam újra...

Most mégis mi a fenét csináljak? A férjemmel mindketten dolgozunk, nem tudjuk 0-24-ben őrizni, kórházba menni nem hajlandó. Vigyük be erőszakkal? Teljesen kétségbe vagyok esve, de még egy szem nyugtatót se vehetek be!


2014. máj. 21. 00:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

Kamu!


Nem akar gyereket,menjen abortuszra.Normális felnőtt nő ilyet nem csinál,ha mégis,akkor zárt osztályon a helye!

2014. máj. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit lehetne rajta segíteni?Semmit.meg van zakkanva a férjéért.Hagyni kell menjen a francba vissza hozzá.Sok ilyen nő van,megcsinálja a drámát ütik verik stb,aztán ő nagy kegyesen megbocsájt mert szereti.verje agyon ha ilyen idióta.Bizzunk benne szegény gyerek magától elmegy.keserves élete lenne két ilyen idióta mellett.
2014. máj. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
s lám csodát eljött az érettségi írásbelik vége, ezen is túl vagy és ahelyett hogy a szóbelire tanulnál inkább ide írogatsz?
2014. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
"Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció"
2014. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

"babázhatnánk együtt?"


Igen, mivel a húgod még nálad is fiatalabb, nyugodtan babázhattok együtt, a Barbie-babáitokkal persze, lassan úgyis vége a sulinak.

2014. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%
Miből veszitek 100%-ra hogy kitaláció ?
2014. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
ekkora kamut
2014. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

Ha a hugod nem akarja megtartani a babat,emlitsd meg neki az abortuszt.Az ivastol,gyogyszerektol nem feltetlenul fog elvetelni,viszont nagy valoszinuseggel bebiztositja,hogy beteg babaja szulessen.

Ha konkretan az abortuszrol beszelsz neki, valoszinuleg o is jobban atgondolja,hogy mit is akar valojaban.

Barhogy dont is,segitsegre lesz szuksege.A ferjehez semmikepp ne engedd vissza.

2014. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
Onnan tudjuk hogy kamu, te drága, hogy szinte minden sorban megtalálható a mesebeli fordulat....
2014. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy valaki szerint ez egy mese, ezek szerint ti családi titkok-on meg kitalációkon éltek... Bár mese lenne ez a dráma!! Ja, és nem éjszaka rohantunk a kínaiba, hanem másnap, biztos nem fogalmaztam elég értelmesen.

A normális válaszokat nagyon köszönöm!! Sajnos mindketten a kórházban vagyunk, ő a pszichiátrián, én a szülészeten, mert begörcsöltem. A férjem kettőnk között rohangált egész délután, behozta a laptopomat, mielőtt valaki belekötne, hogy a kórházban netezek...

A húgom már nincs olyan hisztérikus állapotban, reggel tőlem is bocsánatot kért, de még nem tudja eldönteni mit akar. A férjem elmondta neki, hogy terhes vagyok, mikor ott volt az orvos, de nem reagált rá semmi különöset, lehet, hogy fel se fogta. A kórház feljelentést tett a férje ellen, most már nem tiltakozott. Nem tudom mi lesz... A mesebeli kommentektől kíméljetek meg, ha lehet.

2014. máj. 21. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!