Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Négyen vagyunk testvérek a...

Tecsakazt Hiszed kérdése:

Négyen vagyunk testvérek a családban. Három nővérem van. Sajnos, hogy is fogalmazzak, nem sikerült nekik eddig férjhez menniük. Hogyan segíthatnék én nekik?

Figyelt kérdés
Édesanyám azt mondja, hogy ő már belenyugodott, hogy a nyakán maradnak, mert ilyen természettel megáldottan, megverten, úgysem kellenek senkinek. Édesapám szerint szégyen hogy, milyen hárpia lett belőlük, pedig kiskorukban milyen aranyosak voltak. Való igaz, fölényeskednek a semmire, belekötnek mindenkibe. Mit szépítsem, utálja mindenki őket a faluban. Én szeretném jó útra téríteni őket. Mit kellene tennem?

2014. máj. 16. 09:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
20-as , szóval szüleim a hibásak, akik felneveltek bennünket, dolgoztak értünk. Szégyeld magad a hozzászólásodért, akár 82%-os írhatta volna!
2014. máj. 16. 11:06
 22/27 anonim ***** válasza:

Kérdező,szerintem te is nyugodj bele, hogy így alakult az életük,ahogy alakult.


Sokan vannak,akik 50 évesen találnak maguknak öregségükre élettársat...

2014. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%

nyugi, te megfeleltél anyuci+apuci terveinek, van párod, éltek szépen, rólad nem beszél a falu

veregesd meg a vállad, végeztél, ülj le!

2014. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%

21: Hát bizony, amit leírtál a szüleidről, hogyan bánnak a testvéreiddel, egy nagyon gonosz bánásmód, bántalmazásnak nevezik.

Azt nem próbáltátok, hogy 38 évig nem azt mondogatjátok nekik éjjel-nappal, hogy milyen rosszak és csúnyák és nem kellenek senkinek, hanem azt, hogy milyen jók, kedvesek és csinosak, és minden fiú odáig lehet értük?

Mert ez a megoldás a problémára.

"Dudva lesz dudvák közt az ananász, kanász marad, akinek a nevelője kanász."

2014. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát nyilván akkor megvan az oka, ha egyedül maradtak, főleg, ha sosem volt igazán senkijük, vagy legalábbis komoly. Ezt nem lehet az ismerkedés nehézségére fogni, én el tudom képzelni, hogy totálisan kiállhatatlan személyiségek.
2014. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24! Hol írta, hogy ezt mondták a "lányoknak", nem csak gondolták? Gondolni szabad, ráadásul van is benne ráció.
2014. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Te jó ég, teljesen kiakadtam ettől a kérdéstől. Tényleg mintha a múlt században írta volna ki valaki...


Szerintem ne foglalkozz velük, ez a nővéreid dolga. Egyébként biztos van valami oka, hogy egyikük sem ment férjhez. Persze az is lehet, hogy egyik sem akart. Meg más is. Nem ismerem a történetet.


De ez akkor is az ő dolguk. A szüleid meg jól tennék, ha nem mondanának ilyeneket, hogy "a nyakukon maradtak". A tesóid meg elköltözhetnek egyedül is, nem kell ahhoz férj.


Bocsi, de kicsit irritáló ez a kérdés, még ha a legjobb szándékkal írtad is ki. :(

2014. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!