Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy fogalmazzak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzak meg egy esküvői értesítőt?

Figyelt kérdés

Távol lakó nagynéniknek akarok küldeni értesítést arról, hogy megházasodom, hogy ne sértődjenek meg, hogy nekik nem is szóltunk. Kis költségvetés és a távolság miatt meghívni nem tudom őket, így az eddig talált meghívó szövegek nem használhatók.

Nem tudok jól fogalmazni, így nem tudom, hogy írjam meg, hogy ne legyen sértődés: értesítem, de nem hívom meg.


2009. máj. 25. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem kéne értesíteni őket ha nem hívod meg. A leg jobb amit tehetsz hogy az esküvői képekből kiválasztasz egyett és azt küldöd el borítékba egy rövidke levéllem amiben közlöd hogy szűk családi körben kimondtátok a boldogító igent.
2009. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek, minek értesíted, ha nem hívod meg? Ez elég bunkón jön ki...:/ Ilyet még nem is hallottam. Azokat értesíted akiket meghívsz.
2009. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyrészt anyám kérése volt, mivel már volt sértődés a családban amiatt mert "nem is szóltak"

Másrészt a keresztapámnak illene szólnom, hogy házasodok, de nem várhatom el, hogy betegen háromszáz kilométert utazzon fél órás esküvő miatt (lagzi nem lesz)

harmadrészt: nem azt kérdeztem, hogy értesítsem e őket, hanem, hogy miként fogalmazzam meg.

2009. máj. 25. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves xy!

Örömmel tudatom, hogy megtaláltam életem párját és 2009. május 25-én 17 órakor esküt teszünk szűk családi körben, hogy egymás mellett éljük le hátralévő életünket.

Szeretnénk, ha a ceremónia idején jó szívvel gondolna/gondolnál/gondolnátok Ránk a távolból is!


és itt a szokásos elköszönés, ahogy amúgy csinálnátok egy levél végén

2009. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez szépen hangzik!
2009. máj. 25. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Örülj neki hogy volt aki legalább válaszolt és nem hepciáskodni kéne.
2009. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne értesíthetné őket? Te jó ég, hogy én hány olyan családi perpatvarról hallottam már, ahol nem értesítették a rokonokat, mert szűk körű volt, aztán meg kapták a le...ást, hogy legalább arról illet volna szólni, hogy összeházasodnak. Kedves Kérdező, ezen kívül sajnos nem tudok érdemleges választ adni, de sok sikert!
2009. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Először is gratulálok! A következő oldalakon találtok nagyon jókat!

[link]

[link]


Jó készülődést!

2009. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!