Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Négyen vagyunk testvérek a...

Tecsakazt Hiszed kérdése:

Négyen vagyunk testvérek a családban. Három nővérem van. Sajnos, hogy is fogalmazzak, nem sikerült nekik eddig férjhez menniük. Hogyan segíthatnék én nekik?

Figyelt kérdés
Édesanyám azt mondja, hogy ő már belenyugodott, hogy a nyakán maradnak, mert ilyen természettel megáldottan, megverten, úgysem kellenek senkinek. Édesapám szerint szégyen hogy, milyen hárpia lett belőlük, pedig kiskorukban milyen aranyosak voltak. Való igaz, fölényeskednek a semmire, belekötnek mindenkibe. Mit szépítsem, utálja mindenki őket a faluban. Én szeretném jó útra téríteni őket. Mit kellene tennem?

2014. máj. 16. 09:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Semmi közöd hozzá, ne szólj bele, ha elvárod hogy ők se szóljanak bele.
2014. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Andizsuzsi ***** válasza:
98%
Vajon kinek a génjeit örökölték és ki nevelte őket???
2014. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Te nő vagy vagy férfi?
2014. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek?
2014. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit magába kéne néznie ennek a családnak, úgy néz ki... Kérdező, három nővéred is ugyanolyan kibírhatatlan ember lett... nem gondolod, hogy ez nem a véletlen műve? Nyilván a szüleid nevelték őket! Egyébként meg ne szólj bele az életükbe, ne akard őket megváltoztatni felnőtt emberként, és főleg ne akard őket beházasítani sehova...
2014. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom, honnan a múltból jöttetek?
2014. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A legidősebb már 38 éves. A másik kettő fiatalabb. Az interneten próbálnak ismerkedni, de nem sok sikerrel. Ha időnként valamelyiknek alakulni is kezd valami kapcsolat féle, általában szó nélkül lelépnek mellőlük a férfiak. Nagyom csúnya szájuk van, ha valami nem tetszik nekik, mindjárt leidiótázzák, lemarházzák a másikat. Gyakran még engem is. Szerintem ha ezen változtatnának és egy kicsit adnának magukra, sajnos elég testesek, igénytelenek, akkor azért csak elkelnének. Tudjátok itt falun nem úgy néznek az idősebb lányokra, mint a városban.
2014. máj. 16. 09:44
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

azért nem véletlen, hogy mindhárom ilyen, amilyen. gondolom ezt látják otthon, vagy anyud épphogy nem áll ki magáért, apud elnyomja, és ők nem így akarnak élni!

neked van párod? szerintem te férfi vagy.

2014. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer úgy istenigazából szembesítsd őket önmagukkal.

Amikor így viselkednek akkor mondd el nekik, hogy milyennek látod őket, de ugyanabban az alpári hangos stílusban amit ők képviselnek.


Nekem sógornőm ilyen szűz pi..na, egyszerűen kiállhatatlan. Én nem tehetem meg, hogy megmondom a magamét, mert nem az én tesóm se rokonom, de te megteheted. Mondd el nekik, mekkora szerencsétlenségek valójában, hogy közük nincs ahhoz amit képzelnek magukról.

2014. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon kinek a génjeit örökölték és ki nevelte őket???"


Áhh, senki. Csak úgy ilyenek lettek maguktól, tudod. :)

2014. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!