Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ciki, ha együtt fürdök öcsémme...

Ciki, ha együtt fürdök öcsémmel? Nem sima kád, hanem egy nagy sarokkád?

Figyelt kérdés
én 16/f ő 14/f, nem vagyunk szégyellősek egymásra, de már azért csak furi kicsit.
2014. ápr. 27. 22:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
84%
Igen, nagyon.
2014. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ hogy fürödtök. Ha csak beleültök a kádba és hülyültök és mondjuk hétvégén néha lazultok így akkor szerintem egyáltalán nem ciki. De ha tegyük fel megmossátok egymást (netán mást is jobban) az nem ciki, hanem nagyon gáz!

Tehát ha nem vagytok szégyenlősek egymás előtt akkor nincs gond. Mi sem voltunk szégyenlősek öcsémmel, láttuk egymást meztelenül de kis kádunk volt szal nem fürödtünk együtt kamasz korunkban. Amúgy nem is furi sztem :D

2014. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Cikinek, szerintem elég ciki. Véleményem szerint, már csajozni, kéne, és nem együtt fürdeni...

Mondjuk az osztálytársam is együtt fürdött a tesójával. Ez a sztori azért is ciki, mert az o. társam fiú, a tesója, meg lány. :)

2014. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egymást is csutakoljàtok? XD. Buboréklufit fújtok?
2015. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!