Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudom megtalálni anyukám...

Hogy tudom megtalálni anyukám testvérét ha nincs fenn a családja a facebookon de mindegyikőjüknek tudom a nevét? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Meg kellene keresnem egy férfit akiről tudom hogy van egy felesége és két gyereke. A feleség és a gyerekek nevét is tudom. Segítsetek légyszives , anyukámnak nagyon kell a segítség mert hamarosan utcára kerül :(

2014. ápr. 5. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Telefonkönyv? Tudakozó?
2014. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

HA tudod a nevüket, esetleg a várost ahol élnek, akkor az önkormányzatnál érdeklődhetsz. Vagy telefonkönyvből kikeresheted.

Én azért nem értek valamit. Ezek szerint anyukád és a testvére évek óta nem tartják a kapcsolatot egymással? Nyilván nem, mert ha tartották volna, akkor tudnátok hol lakik, mi a telefonszáma. Ha ennyi éven át semmi kapcsolat, miből gondolod, hogy rögtön segítenek? Mi közük ahhoz, hogy anyukád utcára kerül vagy sem? Miért nem te segítsz neki?? Nem kötekedni akarok, csak érdekel, hogy ha nem tartják a kapcsolatot egymással, miért tőlük vártok segítséget.

2014. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szüleim elváltak anyukámnak mi 3 an maradtunk akik ugymond tartjuk vele a kapcsolat se barátja se munkája semmi ... ja és én azért nem tudok segíteni mert 14 v vgayok
2014. ápr. 5. 23:58
 4/10 A kérdező kommentje:

mivel már nem tudom mit tegyek ezért reménykedem hogvy háétha a tesvére tud segíteni

mégis csak testvérek

2014. ápr. 5. 23:59
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Anyukád ne a testvérén akarjon élősködni, hanem keressen munkát!!
2014. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hívd fel a helyi jegyzőt, ahol élnek, és hagyd meg az elérhetőséged. Kérd, meg, hogy adják át neki. Ők ugyanis nem fognak adatot szolgáltatni neked, de őt meg fogják keresni. Többször volt erre példa nálunk is.
2014. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Telefonkönyv, népességnyilvántartó, közös rokonok, ismerősök, IWIW, Twitter, Google....
2014. ápr. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És egyébként anyukád hogyhogy nem tudja a testvéréről, hol él és mi az elérhetősége?....

És a nagyszüleid se tudják?

És nem ismered az unokatesóidat sem?

2014. ápr. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az országos lakcímnyilvántartó - persze nem ingyen - megkeresi, majd küld neki levelet, hogy ki érdeklődött utána.

Ha eléri az érdekküszöbét, és engedélyezi a címe megadását, nos utána kiszolgáltatják a kutatónak is.


(Ilyen előzmények után tartós, minden havi segítségre aligha lehet számítani.)

2014. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem anyukád tudja, hogy hogyan találja meg őket, de szerintem nem igazán akarja megtalálni őket. Kérdezd meg anyukád, hogy melyik testvér hol lakik, és ha tud címet mondani akkor ahhoz a testvérhez el lehet menni ,talán ő tartja a kapcsolatot a többivel.Te kiskorú vagy , neked nem adnak ki infót senkiről.
2014. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!