Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem tartozik nekem...

A testvérem tartozik nekem 17000 forintal és nem adja meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nekünk sincs pénzünk ezért jó lenne, ha megadná. De már négy hónapja tartozik.
2013. dec. 12. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj késedelmi kamatot. :)
2013. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Részletekben sem tudja megadni?
2013. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is akarja.
2013. dec. 12. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd vissza tőle. Ha nem adja, legalább tudod, hogy viszonyulj hozzá, ha legközelebb bajba kerül. :(
2013. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Verd meg.
2013. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ milyen a viszonyotok.

Mond el neki,hogy szükséged van rá.Ha nem megy tedd hozzá,hogy soha büdös életben semmilyen kéréssel ne merjen elég állni mert akkora állast kap,hogy padlópadka adja a másodikat.És komolyan ha kérne még valamit tőlem valaha,behúznék neki jó nagyot,persze ha pasi-ha csaj,akkor szimplán megsértődnék gondolom.

De nekem nincs ilyen problémám,mert eleve havi 50-et adok a tesómnak (csak úgy) :)

2013. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs papírod róla, akkor semmit. Kérheted a végtelenenségig is vissza, de ha nem akarja megadni, nem tudod visszakérni tőle soha. Egyet tehetsz: tanulópénzként veszed ezt a tételt, és soha a büdös életben még egyszer nem adsz neki egy fillért sem.


Én ezt tettem öcsikével. Aki eljátssza a bizalmat, az így jár.

2013. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zgyzgy ***** válasza:
17000-be került, hogy megtudd, milyen ember a testvéred.
2013. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!