Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem sokkal szerencsésebb...

A nővérem sokkal szerencsésebb, mint én, és emiatt egyre kevésbé szeretek vele lenni. Hogyan küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Mindig én voltam a szép, az okos, a tehetséges. Most is így van. De neki mindig nagyobb mázlija volt: sikerült befejeznie az egyetemet, talált egy jó munkahelyet, fogott egy gazdag, jóképű férjet aki még jó apa is. Mindene megvan, pedig kicsit butus és csúnya is.


Már nem szeretek hozzájuk menni, mert folyton arra gondolok hogy ez inkább nekem járna, nem fair hogy neki mindene megvan, csak mert szerencsésebb az életben.


Mit tegyek?


Ő 30 éves, én 28 vagyok.


2013. nov. 8. 16:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid túlajnároztak és most azt hiszed, többet érsz.
2013. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ó az én nővérem is ilyen mint te. :) De csak szerinte vagyok "csúnyácska" :D. Megvan a diplomám, dolgozok, programozó vagyok, mindig jön ezzel, hogy csak a szerencsén múlt, meg hogy játszani a gépen mindenki tud. Aki ismeri ezt a szakmát, annak nem is kell tovább fejtegetnem. Normális, helyes barátom is van. Én boldog vagyok, ő meg megfullad az irigységben. Ettől függetlenül örömmel és mosolyogva fogadom, ha jön, mert egyrészt nem nekem tesz rosszat azzal, hogy így érez hanem magának. Másrészt sajnálom őt. Gondolom a te testvéred is így érez. :)
2013. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél?

MAGADDAL foglalkozz! Magadat erősítsd!


A testvéred, pedig valószínűsíthetőleg jóban van önmagával a világgal, helyén van az értékrendje, önértékelése, ezért van sínen az élete, ellentétben sajnos Veled.

Ezért kéne saját magad rendben tenni, hogy ne itt tart ahol most!

2013. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!