Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tonkrement a testveri kapcsola...

Tonkrement a testveri kapcsolatom hogy tudnam utolerni? Szenvedek nagyon h e l p

Figyelt kérdés
15 evesen kileptem a jehova tanuktol es a csaladom megutalt anya nem enged beszelni ocsemmel en meg elmentem a hazambol most 14000kmrel arrebb elek egy masik orszagban es nem tudom utolerni az ocsemet nagyon hianyzik es szenvedek mit tudnek csinalni hogyan erhetem el az ocsem se facebookja se semmije nincs anya nem engedi neki o 16 eves en meg 19 es anya hazudott neki sok dologban es o elhitte es utal.. es anya meg kirugott a hazbol mert a neveloapam belemszeretett es en nem mondtam el ezt az ocsemnek mert neki ez fajna feleannyira mint nekem fajt en sosem volt apukam es ot ugy szerettem es osszetorte ezzel a szivem es teljes egyedul erzem magam megbetegit mit csinaljak
2013. szept. 18. 14:13
 1/4 Shaddark ***** válasza:

Barátoknak, osztálytársaknak facebook, email cím?

A környezetét el tudod érna ha őt nem is, esetleg adhatsz fel levelet egy osztálytársának (vagy a szüleinek inkább), akit előzőleg megkérsz facebookon hogy adja át neki.

2013. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez elég durva... Részvétem... :(


Próbálj érzelmileg függetlenedni tőlük. Egyszerűen nem jó alap a számodra egy ilyen "bolondokháza". Kezdj új életet! Kitartás...!

2013. szept. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, itt idekoltoztem és az apam egy drogos meg minden ugyhogy elkoltoztem egyedul elek, nagyon nehez, dolgozom, depressios vagyok, es oly boldogtalan. de megyek elore lesz a mi lesz
2013. okt. 1. 15:25
 4/4 anonim válasza:
őszinte részvétem.
2013. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!