Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs valami jó kapcsolatom...

Nincs valami jó kapcsolatom apámmal. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nos,retardálthülyedisznólustadrogoshisztis vagyok a szemében.Nem vagyok drogos.Csak néha később érek haza.Folyton veszekedünk...és elegem van!Most is piszkált hogy miért nem sportolok valamit...idegbeteg vezetés közben és mindig félek a kocsiban..Sokkal jobban érzem magam ha nincs itthon.A nővérem most költözik a kollégiumba és ha elfelejt valamit ordibál....A nővéreimmel játszott kiskorukban,de velem nem.Ha valaki tudná mennyit sírtam..Egy normális nyaralásunk sem volt,úgy értem hogy nem volt egy se amikor nem veszekednénk...Én nem vagyok az a gazdag elkényesztetett liba..minuszban vagyunk.Szeretnék vele jobban lenni,vagy csak normális viszony legyen meg...ne kérek olyan kommenteket hogy társasozzatok :$ vagy beszéljétek meg :3 -.- ez senkinél sem működik..(szerintem)Köszi a válaszokat előre!

2013. aug. 26. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szinte lehetetlen a változás ez saját tapasztalat

Ebbe bele kell törődni mert az ilyen emberek nem fognak megváltozni

Próbálj minél hamarabb elköltözn otthonról mert ezen kivül nincs megoldás

2013. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát...azért köszi a komit :/
2013. aug. 28. 13:31
 3/3 senga92 válasza:
Nagyon sokan vagyunk így ezzel, de amióta elköltöztem, azóta jól kijövünk, viszonylag. Kerüld el, ha nem muszáj en beszélgess, ne találkozz vele.
2013. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!