Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem zavarja el anyám a...

Miért nem zavarja el anyám a tesomat?

Figyelt kérdés
most haZajött a 4 éves gyerekével,a hosszú hétvégére. A gyerekére én meg anyám vigyázunk. Ő csak barátnőzik meg bulizik. Ha itthon is van csak alszik. A gyerekével is csak ordibál. Ma is 8kor arra keltem h ordit a gyerekkel h zabálj te rühes,fulladj meg a kajába hagyj engem aludni... Tök gáz,egész nap ezt kell hallgatni h obégat amikor itthon van... Anyámnak is elege van belőle de nem küldi haza.
2013. máj. 20. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Zabálj te rühes? Meg fulladj meg? Ezt komolyan mondod?

Ilyet mond egy anya a 4 éves gyerekének? :( Nekem is 4 évesem van.. nem tudom elképzelni. Akkor itt sokkal nagyobb gáz van.

2013. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt legközelebb felvenném telefonra és lejátszanám a családsegítőknek... El sem tudom képzelni, hogy fogfelnőni az a szerencsétlen gyerek ilyen anya mellett, az ilyentől el kéne venni a gyerekét.
2013. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ennél még rosszabbakat is mond sokszor...


Már anya is fenyegette gyámüggyel,de azt mondja h akkor intézetbe megy mert nekünk meg árverezni fogják a házunkat,ugyh albiba meg letiltás mellett nem kapja meg hivatalisan anya. Igy inkább sokat hozzuk el tőle a kicsit.

2013. máj. 20. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne nevelhetne alberletben anyad az unokat? Ez ne tartsa vissza a gyamugytol
2013. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő való anyának, ez tény. Sajnálom szegény kicsit, lelkileg roncs lesz, mire felnő. Gondolom anyukátok nem akar beleavatkozni, bár én biztosan elmagyaráznám a lányomnak, hogy ez nem helyes..
2013. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen anyák nem érdemelnek gyermeket!

Van apukája a gyermeknek? Vagy az is a testvéredhez hasonló?

Szegény kis gyermek, nagyon meg fogja sinyleni a kis lelkivilágát, hogy ilyen szavakat hal.

2013. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj, minap álltam buszmegállóban, és ott állt egy csoport-fiatal, anyuka, jó prosztó öltözékben, két hasonló kaliberű "férfival", kisgyerek mellettük (nem cigányok). Csaj feltűnősködött, "mikor jön má az a tetves, gec. busz?", "jaj hát én ilyen kemény vagyok basszmeg" közben nézte az emberek reakcióit. Kisgyerekre kb. rá sem bagózott. Hányingerem lett. :(


Sajnálom, hogy ezt kell hallgatnod, meg a gyereket is sajnálom, anyudnak kéne lépnie, minél előbb. Később csak egyre rosszabb lesz a helyzet.

2013. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám barátnője is ugyanilyen volt és az lett a vége hogy a bátyám berágott és a gyámügy elvette az anyától a gyerekét és végre a bátyám lett a gyámja mert eddig nem is láthatta.

A barátnője akkor dobta a bátyám amikor a gyerek megszületett, mert hogy a bátyám csak addig volt neki jó ameddig pénzelte és megvette a gyerekcuccokat, és elintézte hosszú időre az albérletét.

Az a csaj is hasonlóan bánt a gyerekkel, sokszor bulizott, a szomszédok hallották hogy ordibál a gyerekkel, állítólag verte is. Volt amikor a szomszéd 18 éves lány napokig vigyázott a gyerekre mert az anyja elment nyaralni inkább. A bátyám sokáig nem tudott erről, csak akkor tudta meg amikor a szomszédok kiderítették hogy ki is a bátyám, azt mondani sem kellett hogy a volt asszony azt hazudta hogy lelépett és a bátyámat szó szerint letámadták amikor megtudták hogy hol lakik, és akkor már minden tiszta volt, és amint a bátyám megtudta hogy a gyerekét terrorizálja a volt nője, egyből felvette a kesztyűt.

A gyerek a bátyámhoz került törvényesen mert a volt nőjénél már más disznóságok is kiderültek, plusz olyan is volt hogy 1-2 napig enni sem adott a gyereknek, mert inkább piára költötte a pénzét, meg cigire.

Az albérleti lakását nagyon elcsúfította, a falon hányás nyomok, a fürdőszoba fél évente volt takarítva a fél fürdő kezdett szétrohadni, csótányok jelentek meg, a konyháról nem is beszélve.

Tehát ott voltak gondok.

Anyád valószínű azért nem zavarja el, mert sajnálja az unokáját és lehet csak így tud rá figyelni.

A gyereket megkapjátok ti mert oké hogy albérlet lesz meg kevés fizetés, de mégis rokonok vagytok, meg ha többen kerestek és megtudjátok teremteni a gyereknek a dolgokat akkor azért jobban hozzáállnak a dolgokhoz.

A nővéred hamar megfogja ütni a bokáját mert kitudja hogy ott náluk mi van és hogy a szomszédai mennyire tűrik ezt már, kitudja hogy a gyerek az oviba hogy viselkedik, és hogy az óvónők mit vesznek le hogy valami nincs ott rendben.

Ha nagyon biztosra akartok menni szerintem kicsit szimatolgassatok arrafelé, mert az biztos hogy valami nincs itt rendjén, és kitudja hogy még otthon odahaza hogyan bánik a gyerekkel a hétköznapokban. Az is lehet hogy már a gyámügyesek szaglásznak miatta, és lehet ezért ment haza hozzátok, vagy egyszerűen úgy tesz mintha jó anya lenne és hordja a gyerekét a nagymamához mintha minden oké lenne.

Szerintem sok olyan van a háttérben amiről még nem tudtok.

2013. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csúnya gondolataim támadnak... más, aki szeretné, hogy legyen gyereke évekig küzd, hogy legyen, vagy ami még rosszabb, nem is jön össze. az ilyen mocsadékoknak persze megadatik és nem fogják fel, hogy ez mekkora áldás!
2013. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!