Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem bírja a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem bírja a barátomat, mert "elkényeztet" szerinte, és zavarja, hogy folyamatosan csak a drágábbnál drágább cuccokat veszi. Nem tudom mit csináljak vele? .

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A barátom 22, már majdnem 3 éve vagyunk együtt. Elég sokáig tartott,míg bemutattam anyámnak, mert tudtam, hogy nem lesz neki szimpatikus. Több mint egy év után mutattam be őket egymásnak, és a találkozó nem úgy sikerült, ahogy én gondoltam. Anyám egyből a márkás cuccait vetette fel neki,meg hogy nekem is folyamatosan vesz mindent, amiből arra következtet, hogy nem tudja mire költeni a pénzét. És hogy inkább fogná magát, és költözne el az anyjától. A barátomnak nem nagyon tetszettek ezek a kijelentések, utána hónapokig nem is jött hozzánk. Én imádom a szüleit, ők elfogadnak engem olyannak, amilyen vagyok. Nyáron a barátom elutazott a szüleivel két hétre egy messzi helyre lazítani. Amikor megmondtam anyámnak, hogy miért nem találkozok vele, és elmondtam hogy éppen hol vannak, megint el kezdte újgazdag b.zizni, meg hogy nem tűri el hogy vele vagyok, majd tesz ellene és a többi. Anyjáékat hívta fel telefonon, hogy soha többet nem mehetek el hozzájuk, mert ha kiderül, akkor majd őket fogja miatta elővenni,és hogy örüljenek, hogy nem tilt el teljesen a fiuktól.(Egyenlő, sehol ne tudjunk kettesben együtt lenni). Nem tudom mit csináljak anyámmal, iszonyatos amit művel, és nem is értem, hogy valójában miért?
2010. szept. 12. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
FAIL a muter
2010. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán nem tetszik a képe anyádnak! Ilyenkor mindebe belekötnek!

Ha szeretitek egymást akkor vagy megszokja, vagy megszökik... Te meg ne foglalkozz vele!

2010. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
anyud féltékeny a srác életmódjára de nem is csodálkozok rajta mert ami itt folyik magyarországon kész röhely
2010. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért mi folyik itt?
2010. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Csak szúrja a szemét, hogy gazdag. Hogy ez miért szúrja a szemét, azt már nem tudom, talán az a baja, hogy ő nem teheti meg ezt x évesen, a párod pedig 22 évesen igen. Hát, ez van, elég csúnya dolog emiatt eltiltani, de én nem foglalkoznék vele, 19 éves vagy, azt csinálsz amit akarsz.
2010. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Magával akart vinni amikor mentek nyaralni, de fel sem mertem vetni anyámnak, inkább megtartottam a családi nyugalmat. Aztán elmentünk egy hosszú hétvégére balatonra, arra meg annyi volt a hozzáfűzni valója, hogy most csak erre telik?...Annyira hihetetlen amit leművel, hogy az kész:(
2010. szept. 12. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

.... :S


rossz helyzet..


sztem mond meg anyudnak h tényleg szarelmes vagy belé, és ő is beléd....

de nem tartom valószinűleg h ha ennyi idő után nem változott a véleménye akkor meg fog... :S


pedig 3 év az már elég indok!!!!

az nem lehetséges h odaköltözz hozzájuk?? :O


remélem megoldódik a helyzet!! :)



és akkor tényleg szerelmes beléd ha ennyit "tűrt" miattad becsüld meg!!!!

sztem semmiképpen ne hagyd el anyud miatt!!


:)

2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* XD szerelmes
2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

csak féltékeny, hogy a pasi többet költ rád mint ő. lényegében egy pasi jobban eltart téged mint anyád. ez mindenkit zavarna. szerintem kezdni magát feleslegesnek érezni. hisz a picilánya felnő, aztán röktön kifog egy jó anyagi hátérrel rendelkező fiút, és csak idő kérdése míg hozzáköltözöl. lehet ebből a szempontból is nézni.

ha nem így van, akkor megszívtad egy ilyen anyával.

2010. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Én anyáddal vagyok:)
2010. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!