Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a testverem! Mit...

Utálom a testverem! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Mindig csak árulkodik soha nem hagy békén!Csak árulkodik a szüleimnek! Már nyakig vagyok vele!Hogyan állitsam le? :'(

Értelmes válaszokat kérlek!



2013. ápr. 28. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés önmagában már nem értelmes.

Megkérdezhetem hány éves(ek) vagy(tok)?

Valószínűleg neveltetés kérdése is a viselkedése amit jelenleg produkál ellened, vagy valami miatt megharagudott rád, és most így áll bosszút, vagy csak szimplán ilyen, ami nekem mondjuk soha nem volt szimpatikus tulajdonság.

A testvérét az ember soha nem utálja, pláne nem egy ilyen kis piti dolog miatt, max haragszik rá ideig óráig. Mi az amit elárul a szüleiteknek? Ott vagytok egymás nyakán. Mit csinálhatsz olyat, ami miatt a szüleid haragudnának rád? Rángat téged és elárulja magát, hogy megrángattam a testvéremet? Meg mi az hogy Mit csinlájak vele, hogyan állítsam le? Ezt nektek kell megoldani. Majd ha idősebbek lesztek, biztos nem ilyen lesz a kapcsolatotok. Valahol neked is változtatni kell. A szüleid nem vesznek ebből észre semmit, hogy téged mennyire zavar?

2013. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!