Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan adjam anyukám barátjána...

Hogyan adjam anyukám barátjának a tudatára, hogy nem fogadom szívesen, amikor itt van?

Figyelt kérdés

Anyukám barátja pár napja költözött ide hozzánk. És nem éppen szeretem... UTÁLOM!

Van két tesóm. Hárman vagyunk lányok. Minden 2. hétvégén vagyunk csak apukánkkal. Most hétvégén is vele voltunk és beszéltünk erről a dologról.

Anyának már mondtuk, hogy nem kedveljük a párját, mert velünk úgy viselkedik, mintha nem is léteznénk. Hozzánk se szól. Ez minket baromira idegesít, de anyának ő élete szerelme még annak ellenére is, hogy velünk nem bán igazán emberien. Apa azt mondta, hogy valahogy ezt a párja tudatára kell adni (mert anya nem mondta el neki), de ne konkrétan mondjuk meg, csak "vicceljük meg"

Kicsit gyerekes ötlet, de elvileg beválik.

Ti mire gondoltok, mit tegyek/tegyünk. Bármilyen durva dolog is, én megcsinálom, csak ötletem nincs. Apa meg mondta, hogy ő nem mond, nehogy rajta csattanjon vissza az egész.



2012. okt. 22. 19:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
Hát már ne haragudj meg kedves utolsó, de amikor valaki buzdítja a másikat arra, hogy tegyen valami rosszat x személy ellen, de nem mond konkrétumot, mert akkor rajta csattan az egész, mindenki rájön, ő keverte a sz.rt, akkor mi más lenne az az ember, ha nem buta és sunyi????? Gondolkozz!!!!! Apuka lehet féltékeny, de ne a lányát (lányait) használja már fel, hogy kicsesszen az új pasival!
2012. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem az igazad firtattam. Csak azt, hogy egy gyereknek nem mondanék ilyet az apukájáról.
2012. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!