Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy ezek után ezt gondolom?

Figyelt kérdés
A bátyám majdnem egy éve hatalmas cirkuszt vágott le itthon a barátnőjével együtt, de azt tegyük hozzá hogy a csaj azóta manipulálja hogy járni kezdtek, de ez a bátyámnak fel se tűnik/fel se fogja hiába mondjuk neki szó szerint legalább 20-an, 30-an. Azt se vette észre hogy a kedves kis barátnője idegroncsot csinált belőlem (és nem csak belőlem hanem másból is, de én voltam a legrosszabb állapotban). Nagyon csúnya dolgokat vágott az anyánk szemébe (aki mellesleg meg se érdemelte), ezek után elköltöztek, két fordulóban, egyik fordulónál se köszönt el tőlem amivel még inkább megbántott, és 2 hónapig nagyon haragudtam rá, éjjel-nappal a történteken gondolkoztam (a suliból folyton b*sztattak hogy nem megyek, jogos is volt, de egyszerűen magamba zuhantam és semmi másra nem tudtam koncentrálni), a lényeg az hogy végül megbocsátottam neki. Megpróbáltam elmesélni nekem a saját és azok szempontját akik velem vannak egy véleményen, de süket fülekre találtam, ismét nagyon megbántott, de 2 nap alatt kihevertem, mert még jól emlékeztem arra a közel fél év magamba zuhant korszakra és oda nem akartam visszamenni. A lényeg az hogy most újabb 2-3 hónap telt el és időnként (sajnos egyre sűrűbben arra gondolok hogy bárcsak sose lettünk volna testvérek, bárcsak sose ismertük volna egymást, mert akkor nem bántott volna meg ennyiszer és ennyire.

2012. aug. 23. 08:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kis irományból konkrétan nem derül ki, hogy mi azok a hatalmas bűnök amivel ennyire kikészítettek téged. Szóval elég nehéz lenne megválaszolni a kérdést..
2012. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

veled van a baj


oké,hogy nem tetszik a bátyó barátnője,de hogy emiatt suliba nem járni és kibukni?

ugyanmár...

2012. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Lépj túl,ilyen az élet.
2012. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A csaj folyamatosan ellenem, az anyám ellen és a barátai ellen uszította a bátyámat. A legapróbb dolog miatt is belém kötöttek, időnként olyan dolgokkal fenyegettek amikről tudták hogy fontos nekem. 3 éven keresztül minden egyes nap én voltam az első számú céltábla, állandóan az én magán életemet firtatták, beleszóltak stb. Egyébként csak azután utáltam meg a csajt hogy megmutatta a valódi énjét, addig nagyon szerettem. És azt le se írtam hogy a bátyám nem csak a bátyám hanem egy kicsit olyan nekem mint egy apafigura (az apám meghalt amikor még nagyon kicsi voltam, a régi nevelőapámról meg inkább nem említsünk semmit), nagyon sok dolgot tanultam tőle, ő volt az akit a leginkább tiszteltem, csodáltam felnéztem rá, a példaképem volt, és saját magamon kívül ő volt az egyetlen ember akibe 100%-osan megbíztam. De amióta a barátnője manipulálja azóta nagyon csúnyán szokott bánni velem, olyan dolgokat vágott a fejemhez amik nagyon megbántottak.
2012. aug. 23. 09:12
 5/19 A kérdező kommentje:
Már túlléptem, de néha eszembe jut és azt érzem hogy mélyen legbelül majdnem annyira fáj mint az elején.
2012. aug. 23. 09:15
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

hisztis vagy és féltékny,mert "elvették" tőled a bátyádat...


majd kinövöd

2012. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van az a mondás, hogy engedd közelebb a barátod, de az ellenséged még közelebb!


Minél jobban próbálsz hatni a bátyádra, minél jobban érti, hogy nem kedveled a barátnőjét, annál inkább ragaszkodni fog hozzá.


A legtöbb, amit tehetsz, hogy maximálisan elfogadod, jóképet vágsz hozzá és várod, mi lesz a vége.


Egy ismerősöm összejött egy hisztérikával, aki elmarta mellőle a barátait. A barátok szépen hátraálltak és várták, mi lesz a vége. A srácból egy bábu lett gyakorlatilag, aki úgy ugrált ahogy a csaj fütyült. Egy házibuliban nem maradhatott éjfélnél tovább... meg ilyenek. Végül szétmentek, igaz ez a srácnak 8 évébe került.


De Te nem tudsz semmit tenni. És ha sikerülne is és szétválasztanád őket, szerinted a bátyád nem haragudna, amiért miattad szakítottak? Neked nem lenne bűntudatod, amiért a bátyád "boldogságát" tönkretetted?

2012. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 A kérdésedre a válaszom igen, bűntudatom lenne és teljesen igazad van. Köszönöm a válaszod, sokat segített. :)
2012. aug. 23. 09:46
 9/19 anonim ***** válasza:

Írj konkrét példákat. Az írásodban semmi "nagy " dolog nincs.

Nekem nagyon túldramatizáltnak tűnik ez az egész. 1x engem is jól átvert a bátyám pénzügyileg( kölcsönadtam és elfelejtette visszaadni -nagy összeg volt) de ilyen eszembe sem jutott hogy magamba zuhanjak. Bántott de hát ez volt. Azóta rendeztük a dolgot. De ilyet hogy ez miatt kimaradoztál a suliból? Na ez egy jó kifogás volt.

2012. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Gondoljatok amit akartok, mondjatok amit akartok engem hidegen hagy, egy választ kaptam ami hasznos volt számomra és ennek nagyon örülök. Innentől kezdve mindenki azt ír amit akar, azt feltételez amit akar, ennyi.
2012. aug. 23. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!