Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem hisz nekem nővérem?

Miért nem hisz nekem nővérem?

Figyelt kérdés
2 hónapja jött össze egy olasz sráccal, akivel random összefutott egy buliban. Egyszer áthozta hozzánk is és sokszor azon kaptam, hogy a srác engem bámul, meg sokat mosolygott rám. Akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Amióta visszament Olaszországba, azóta gyakorlatilag távkapcsolatban vannak, legközelebb nővérem tervez odamenni. A lényeg, hogy a srác lájkolta az összes képemet instán, és egyfolytában szívez a sztorijaimra, meg olyan is előfordult már, hogy küldött képet a péniszéről és mondta, hogy én is küldjek már neki valamit. Bármilyen üzenetet küld, utána rögtön törli is. Egyszer nővérem pont ott volt mellettem, amikor elkezdett nekem írkálni, hogy milyen szép vagyok, velem is szívesen találkozna legközelebb. Nővérem szerint nincs ebben semmi, különben is, a többi részéről biztos hazudok, nem törölte ki az üzeneteket, csak szimplán kitalálom, mert nem akarom, hogy együtt legyenek.
tegnap 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Kamu, ami az olasz férfiak szidására buzdít.
tegnap 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
92%
Bizonyítsd be neki. Pl. screenshot.
tegnap 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Screenshot, vagy az én telefonomon van olyan hogy folyamatos képernyő felvétel, ami pár óráig tud menni
tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem is értem miért nem screeneled azonnal? Szimpla bizonyíték
tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Képernyő fotó azonnal
tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Csak az a baj, hogy a képernyő fotó nem bizonyíték, mert elég könnyű hamisítani.

Csinálok egy kamuprofilt a srác nevével,letöltöm és kiteszem a profilképét és a kamuprofillal megírom a rendes profilomnak, hogy "Teccesz nekem szekszelnék vele", azt kifotózom.

Ennyit a képernyőfotóról.

tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
6. Nem kötekedni akarok, de ha a nővérének a pasija akkor a lány biztos hogy tudni fogja hogy pontosan milyen a profilja, meg a barátjának az írás stílusa.
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
7,Én se kötekedni akarok, de az üzenetekről készült képernyőfotón csak a profilkép látszik meg a csávó neve, a profilképet meg le lehet tölteni és kitenni ugyanazt, ergó ugyanolyan lesz a profil.Facebookos üzenetekben nem látszik az írási stílus.
tegnap 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
8. De látszik az írási stílus: rövidítések, vessző hibák, emoji használás, ékezetek, pontok stb
tegnap 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
A chat linkeli a profilt, amiről az üzenet jön. Nem kell ide tipográfiai vizsgálat...
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!