Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért szól bele a nővérem, és...

Miért szól bele a nővérem, és miért nem tudja elfogadni a döntésem?

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok akadva. Védekezés ellenére sajnos terhes maradtam és más egészségügyi betegségem miatt nem tudom megtartani a babát. Van már két gyerekem.

Van egy nővérem, aki valahonnan megtudta. Valószínűleg apukám mondta el neki véletlenül, eszébe be se jutott, hogy nem kellene.

A nővéremről tudni kell, hogy nincs jó kapcsoltunk egymással.

Minden miatt tud utálkozni. És igen, sajnos nem jön nekik össze a baba.

Gyakorlatilag le támadott, hogy én mekkora egy nyomorult vagyok, hogy tudom nagyon jól, hogy neki nem lehet gyereke. Erre nekem még spirál mellett is összejön és nem akarom.

Próbáltam higgadtan kezelni, hogy ne csinálja ezt, elhiszem az ő fájdalmát és csalódottságát. De ő is próbálja reálisan át látni, hogy nekem egy harmadik terhesség akár az életembe is kerülhetne.

De csak mondta, mondta.

Borzalmasan érzem magam. Haragszom apára is, hogy elmondta el neki.

És igen borzalmasan haragszom a nővéremre. Sajnálom ami vele van, de emiatt nem támadhat engem le.


júl. 28. 08:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Valójában te soha nem változtathatod meg a környezetedet, a gondolkodásukat.

De megváltoztathatod a környezetedet.

Na most, ha a hitrendszered a "dehát mégiscsak a család" miatt nem enged, akkor itt nem lesz semmi változás.

júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Inkább védekezési tippeket adott volna neked, mindenki jobban jár. Főleg szerencsétlen magzat.
júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Honnan tudjuk, miért utáljátok egymást?
júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
2es spiral mellett esett teherbe. Milyen vedekezesi lehetoseg az amit nem hasznaltak??
júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

4es mindenki tudja hogy spirál mellett nem kicsi a teherbe esés kockázata. Ha ezt választja és nem akar gyereket használjon kiegészítő védekezést.


Én kapásból két embert is ismerek akinek így jött össze, plusz mikor a nőgyógyásszal beszéltünk a módszerekről ő is mondta mennyire gyakori.

júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Spirál mellett lettem várandós.

Hormon tartalmú készítményeket nem használhatok a betegségem miatt.

Évekig óvszerrel védekeztünk, majd a nőgyógyászom ajánlotta ezt a fajta hormon mentes spirált. 3 hónapja van fent.

júl. 28. 08:36
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van. Semmi köze hozzá a nővérednek, csak minden frusztrációját rád vetíti: ha te megtartod, neki attól nem lesz több gyereke, ha nem, attól sem, semmilyen módon nem hat ez a dolog az ő életére, innentől kezdve egy mondvacsinált veszekedés, kiadja a mérgét (amit nem miattad érez), és tamtamolhat egyet, ennyi. Ezért "nem fogadja el a döntésedet". Semmi köze hozzád ennek a hisztinek, az meg az ő szegénységi bizonyítványa, hogy így reagál.
júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Hét kérdező jól megszívatott az inkompetens nődokid. Hormonmentes spirál kb annyit ér mint a pharmatex.
júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

A spiral pont ugyan olyan jo vedekezes mint a gumi.


Kismillio no hasznalja es nagyon kis szazalekban lesznek rehesek tole.


Amugy kerdezo vesd fel h a parod kottesse el magat. Ugy nem lesz tobb terhesseg. Es nyugis a szex is. Ambulansan megoldjak. Nyugi van ejakulatum is max annyi h utana nem uszkalnak benne spermiumok.

Baratsagosabb mint a spiral.

júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

9es ha pont olyan jó lenne akkor nem esnének ilyen sokan teherbe mellette. Guminál minimális a teherbe esés kockázata ha megfelelően használják.

Nem értem a kérdezőt, az internet korában miért nem nézett utána valaminek amit tenni akarnak vele és egy ártatlan életbe kerül ha rosszul működik.

júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!