Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem barátnője terhes....

A testvérem barátnője terhes. Folyton együtt vannak, velem pedig nem figslalkozik. A szüleim kivertèkna balhét, és megharagudott ránk. Van esély, hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

ma 11:53
 1/10 A kérdező kommentje:
A hibáimért elnézést, a billentyűzetem már nem mai találmany
ma 11:53
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Most az volt a bajod, hogy a testvéred nem foglalkozik veled, mert éppen GYEREKET VÁR a párjával??


Csak elmondom, ha megszületik a gyerek még annyit sem fog, se veled sem a szülőkkel foglalkozni, mint ennyit. Teljesen jogosan.

ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Tesód helyében többet az életben nem állnék szóba egy olyan önző kis szarkeverővel, mint te, aki nem viseli el, hogy minimum kamaszként (ha ide tudsz regisztrálni, nem kisgyerek vagy) nem körülötte forog a világ, hanem valaki a születendő gyerekével és (remélhetőleg) élete szerelmével, a kicsi leendő anyjával foglalkozik egy igen megterhelő időszakban (nem véletlen terhesség a neve).

A szüleitek is örülhetnek, ha a gyerekük megbocsátja, hogy megint a kis szarosnak - neked - nyalták a fenekét, őt meg még volt képük számon is kérni. Gondolom, ez volt egész gyerekkorodban, te vagy a kicsi, neked mindent szabad, ő meg engedjen mindenből.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
normális vagy?
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ritka az ilyen egyetértés, osztom az előző hozzászólók véleményét!
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
69%
Az összes előzőnek igaza van. Nekem a nővéremnek családja van, és nyolc voltam amikor ő már szült (késői gyerek vagyok, mindkét tesóm felnőtt) és én (pedig feltehetően kisebb voltam mint te most) egyszer sem hiztiztem hogy jajjjjj rám nem jut annyi idő. Hanem segítettem mindenben amiben tudtam a tesómnak. Teát főztem neki, és mivel költöztek ezért pakoltam a dobozokat stb... És azóta a gyerekei iskolásak (ikrek) és a mai napig mindenben segítek nekik. Vigyázok rájuk, tanulok velük stb... És lehet hoy nővéremnek már nincs ideje annyit velem lenni, de amikor együtt megyütt megyünk valahova akkor mindent bepótolunk. Még ha ez a gyógyszertárba való 10 perces séta, mert a gyerekek taknyosak, akkor is nagyon jól elvagyunk. Viselkedj egy kicsit felnőttesebben és vedd észre hogy ezek a pillanatok most nem rólad szólnak hanem a testvéredről
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
A kora délelőtti provokatív kamu megvolt.
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Sosem reméltem még ennyire hogy egy kérdés kamu
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne itélkezzünk már úgyhogy nem is ismerjük jobban a helyzetet... Azért tud az fájni,ha egyik napról a másikra sz*rnak a fejedre. Azért,mert terhes a baratnője nem kell 0-24 vele lenni néha szánhatna időt a testvérére is hiszen látszik még kiskorú.
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kamu. A gimis barátnőm ugyanilyen hisztiket levágott, valahányszor a bátyja becsajozott.

Kérdező, ez az élet rendje, saját családja van, velük kell időt töltenie. Veled is fog remélhetőleg, minőségit, de nem olyan sokat, mint amíg mindketten gyerekek voltatok.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!